فروش برزنت حرارتی

فروش برزنت حرارتی

فروش برزنت حرارتی

فروش برزنت حرارتی (برزنت نسوز) به صورت عمده و جزء انجام می شود. در صنایعی که در معرض حرارت زیاد و یا اشتعال قرار دارند از برزنت نسوز ضد اسید برای کاربرد های مختلف استفاده می شود. برزنت ضد آتش یکی از پر فروشترین انواع برزنت می باشد. ما در این مقاله انواع برزنت نسوز را شرح می دهیم.

فروش برزنت حرارتی

انواع برزنت حرارتی و نسوز

برزنت نسوز انواع مختلفی دارد که هر کدام دارای ویژگی های مختلفی هستند و تحمل حرارتی متفاوتی دارند. در ادامه انواع برزنت ضد حریق را بررسی می کنیم:

1- برزنت ضد حریق سیلیکونی

این برزنت از متریال سیلیکون ساخته شده و مقاومت مکانیکی بسیار بالایی دارد. در برابر اسید و روغن از خود مقاومت نشان میدهد. این پارچه می تواند دمای 300 درجه سانتی گراد را تحمل کند و یکی از انواع مقاوم برزنت نسوز است.

2- برزنت ضد حریق فویلدار

برزنت نسوز فویلدار یکی از شناخته شده ترین برزنت های ضد آتش است که با یک لایه فویل مقاوم در برابر حرارت مسلح شده است. این لایه مقاوم موجب بالا رفتن مقاومت مکانیکی پارچه نیز می شود. مقاومت برزنت فویلدار در برابر دمای 500 تا 800 درجه سانتیگراد است.

فروش برزنت حرارتی

3- برزنت ضد حریق سیمدار و بدون سیم

این برزنت یکی از مقاوم ترین انواع برزنت نسوز است و توان و تحمل دما تا 1260 درجه را دارد. این پارچه مقاوم به دلیل مقاومت بالای حرارتی و مکانیکی بهترین نوع برزنت ضد آتش محسوب می شود.

انواع دیگری از برزنت نسوز نیز در بازار وجود دارد مانند برزنت سرامیکی و فایبرگلاس که هر کدام دارای تحمل دمای مخصوص به خود هستند و در ضخامت های 0.5 تا 3 میلی متر با عرض 100 سانتی متر به فروش می رسد.

کاربرد برزنت حرارتی

از برزنت حرارتی یا نسوز برای درزگیری داکت کوره، درزگیری دریچه مشعل، عایق کوره، آسترکاری و به عنوان لایه های محافظ در جوشکاری استفاده می شود برای اطلاع از قیمت پارچه برزنت نسوز و برزنت حرارتی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام