0912 063 4885

فروش برزنت کانتینری

فروش برزنت کانتینری

فروش برزنت کانتینری

فروش برزنت کانتینری از طرق مختلف انجام می‌شود. به عنوان مثال این پوشش ضد آب از طریق سایت به صورت آنلاین و اینترنتی نیز قابل خریداری است. این روش موجب می‌شود که مشتری علاوه بر امکان خرید حضوری، به صورت غیر حضوری نیز محصول مورد نظر خود را تهیه کند. همانطور که می‌دانید برزنت کانتینری بسیار کیفیت بالایی دارد. از این رو برای مصارف گوناگون کاربرد دارد. این امر موجب شده است که از آن حتی در پوشش کولر آبی نیز استفاده شود. البته شاید بتوان گفت که کارکرد اصلی آن پوشش کانتینر است. البته این پارچه برزنتی ترانزیتی با نام های مختلفی شناخته شده می‌شود. مثلا برخی از افراد به آن برزنت کامیونی می‌گویند. در ادامه برخی از ویژگی‌های آن به صورت خلاصه ذکر خواهد شد:

  1. ضد آب و مقاومت بالا
  2. دوام و عمر بسیار طولانی
  3. مقاوم در برابر پوسیدگی
  4. قابلیت جلوگیری از نفوذ نور خورشید

فروش برزنت کانتینری

بهترین برزنت کانتینری

برزنت یا چادر کانتینری، انواع متنوعی دارد. به همین دلیل انتخاب بهترین برزنت کانتینری تا حد زیادی دشوار است. شما می‌توانید پوشش مورد نظر را به صورت یک رو یا دو رو در ضخامت های مورد نظر خریداری کنید. شاید بتوان گفت یک پارچه دو رو، قابلیت بهتری دارد. از این رو بهتر است از آن استفاده شود. در این صورت میزان ضخامت و مقاومت در برابر شرایط محیطی بیشتر خواهد شد. البته انواع پوشش‌های یک رو نیز کیفیت قابل توجهی دارند. به دلیل استفاده از مواد و الیاف مصنوعی برخی این پوشش را با نام برزنت پلاستیکی نیز می‌شناسند.

خرید چادر برزنت

برای خرید برزنت می‌توانید ابتدا در سایت محصول مورد نظر را جستجو کنید. بعد از آن می‌توانید با مشاهده ویژگی‌ها نسبت به خرید آنلاین آن اقدام کنید. برای این کار می‌توان به صورت حضوری نیز از تولیدی پارچه کانتینری را خریداری کنید. یکی از ویژگی‌های مورد نظر برای این پارچه براق بودن آن است. پارچه برزنت براق مقاومت بسیار بالایی دارد. همچنین دارای رنگ‌های متنوعی است. فروش برزنت کانتینری یا ترانزیتی و انواع پارچه ضد آب کانتینری را از طریق سایت خریداری کنید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام