0912 063 4885

فروش عمده برزنت نخی

فروش عمده برزنت نخی

فروش عمده برزنت نخی

فروش عمده برزنت نخی معمولا از طریق تولیدی انجام می‌شود. اغلب کسانی که پارچه های مقاومی مانند برزنت را خریداری می‌کنند، معمولا از تولید کننده اصلی خرید می‌کنند. با توجه به جنس پارچه مورد نظر و برند تولیدکننده، قطعا قیمت پارچه برزنت نیز متفاوت است. فروش عمده موجب می‌شود که قیمت محصول مورد نظر کمتر شود. برزنت نخی یکی از پرکاربردترین پوشش‌های مورد استفاده در صنایع است. در واقع این نوع پوشش بسیار کاربردی و ارزان است. به همین دلیل از فروش بسیار بالایی برخوردار است. چادر برزنتی را می‌توان از انواع پوشش‌هایی مانند برزنت 3 لا 6 لا نخ تهیه کرد.

فروش عمده برزنت نخی

برزنت نخی پنبه ای

پارچه های برزنت نخ پنبه ای را می‌توان از الیاف طبیعی تهیه کرد. طبیعتا این نوع پارچه مقاومت کمتری در برابر نفوذ آب نسبت به برزنت کانیتنری دارد. اما این پارچه نیز آب گریز محسوب می‌شود. به همین دلیل حتی از آن برای تهیه و تولید چادر مسافرتی نیز استفاده می‌شود. گاهی یک پارچه را می‌توان در صنایع متنوعی به کار برد. اغلب پارچه های برزنت تک کاربردی نیستند و می‌توان برای کارهای مختلف از آنها استفاده کرد. یکی از ویژگی‌های برزنت نخی، نیز جلوگیری از نفوذ آب است. فروش عمده برزنت نخی معمولا توسط تولیدکننده با قیمت پایین انجام می‌شود.

فروش عمده پارچه برزنت

پارچه برزنت انواع متنوعی دارد. همین امر موجب تنوع قیمت شود. به هیمن دلیل ممکن است یکی از انواع آن قیمت ارزانتری نسبت به نوع دیگر داشته باشد. در حال حاضر قیمت برزنت 3 لا 6 لا نخ به اندازه برزنت کانتینری است. اما می‌توان گفت عوامل زیادی می‌تواند روی قیمت تاثیر داشته باشد. گاهی یک جنس تولید داخل است، در نتیجه کاربرد های متنوعی دارد. یکی از بهترین پارچه های موجود در بازار نوع نخی آن است که حتی برای تهیه کیف، کفش و یا لباس نیز کاربرد دارد. برزنت تولیدی ارزان را از طریق سایت خریداری کنید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام