0912 063 4885

فروش عمده صندلی تاشو

فروش عمده صندلی تاشو

فروش عمده صندلی تاشو

فروش عمده صندلی تاشو معمولا با توجه به نوع آن دارای قیمت متفاوتی است. یک صندلی مسافرتی در درجه اول باید بتواند وزن زیادی تا حدود 100 کیلوگرم را تحمل کند. این وسیله‌ی کاربردی برای مسافرت، کنار دریا و استفاده در ویلا و حیاط گزینه‌ی مناسبی است. به همین دلیل برای این نوع کاربردها خریداری می‌شود. صندلی تاشو را می‌توانید با قیمت کمتری به روش عمده خریداری کنید. البته منظور از فروش به صورت عمده، در تعداد بسیار بالا است. یکی از ویژگی‌های این نوع تجهیزات مسافرتی، مقاومت بالا در برابر نور خورشید است. برزنت به کار رفته در نشیمن و پشتی صندلی به هیچ عنوان دچار رنگ پریدگی نخواهد شد.

فروش عمده صندلی تاشو

صندلی مسافرتی سبک

یکی از ویژگی‌های این نوع صندلی تاشو، استفاده از فلزاتی مانند آلومینیوم برای ساخت آن است. به همین دلیل این صندلی قابل حمل و مسافرتی است. در واقع این فلز وزن چندانی به صندلی اضافه نخواهد کرد. سبک بودن یک وسیله در مسافرت بسیار اهمیت دارد. به ویژه برای مسافرت هایی مانند کمپینگ و کوهنوردی این ویژگی بسیار مورد نیاز است. صندلی مسافرتی سبک را می‌توانید از طریق تولیدی به صورت عمده خریداری کنید. تنوع رنگی این نوع محصولات بسیار زیاد است. اما اغلب به صورت راه راه طراحی می‌شوند.

تولیدی فروش عمده صندلی

در تولیدی انواع صندلی با ویژگی‌های مختلف به فروش می‌رسند. این تجهیزات معمولا با قیمت ارزانتری نسبت به بازار در اختیار مشتری قرار می‌گیرند. فروش عمده صندلی تاشو نیز در همین تولیدی ها انجام می‌شود. اگر وسیله ی مورد نظر ساخت ایران باشد طبیعتا قیمت کمتری پرداخت خواهید کرد. اما برای صندلی های مسافرتی برند نیز در حالت عمده هزینه چندان زیادی نباید پرداخت شود. در فروش تکی ممکن است قیمت صندلی مسافرتی تا حدودی بیشتر از فروش عمده باشد. یک صندلی در صورتی که مقاومت لازم را نداشته باشد بعد از مدتی دچار آسیب خواهد شد. صندلی قابل حمل مسافرتی را می‌توانید از طریق سایت خریداری کنید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام