0912 063 4885

فروش عمده چادر برزنت

پارچه برزنت با قیمت ارزان

فروش عمده چادر برزنت

فروش عمده چادر برزنت: یکی از پارچه های ارزان و با کیفیت در بازار، پارچه برزنت است. از این پارچه برای تهیه انواع چادر برزنت استفاده می‌شود. این چادرها در ساخت چادر مسافرتی، چادر خودرو، چادر برزنتی سقفی، چادر روکش و پوشش کالا و تجهیزات مختلف و … استفاده می‌ شوند. فروش عمده چادر برزنتاز طریق بخش فروشگاه اترس چادر به صورت آنلاین و حضوری انجام می‌شود. چادر برزنتی بسیار ضخیم و با دوام است و در صورتی دارای دوخت مناسب و استاندارد باشد، از آسیب های محیطی در امان است. بنابراین قبل از خرید چادر برزنتی باید از کیفیت دوخت چادر مطلع شوید.

پارچه برزنت کیف

خرید چادر از تولیدی برزنت

اترس چادر به عنوان تولیدی چادر برزنت فعالیت می‌کند. فروش عمده چادر برزنت کانتینری یکی از انواع پارچه برزنت در این مجموعه انجام می‌شود. این پارچه با نام برزنت کانتینری شناخته می‌شود. خرید چادر از تولیدی برزنت موجب کاهش هزینه ها و صرفه جویی در هزینه های اضافی خواهد شد. همانطور که می دانید این پارچه به صورت متری یا همان مترمربع به فروش می رسد. اگر به دنبال خرید و فروش عمده چادر برزنت هستید بهتر است به سایت اترس چادر و بخش فروشگاه مراجعه کنید.

اترس چادر انواع پارچه مانند برزنت معمولی، برزنت 3 لا 6 لا نخ، برزنت کانتینری، برزنت نانو، برزنت پلی استر و … در این مجموعه به فروش می رسند. این پارچه ها با قیمت ارزان و مناسبی در اختیار مشتری قرار می‌گیرند.

پارچه برزنت سبک

خرید چادر برزنت رولی

اگر تمایل به خرید پارچه برزنت به صورت رولی دارید بهتر است به فروشگاه اترس چادر مراجعه کنید. در این بخش انواع پارچه با کیفیت های متنوع برای فروش قرار داده شده اند. چادر برزنت رولی قیمت کمتری نسبت به چادر برزنت متری دارد. بنابراین بهتر است قبل از خرید پارچه برزنت از کیفیت، رنگ و برند پارچه ی تولیدی مطلع شوید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام