0912 063 4885

فروش ویژه پارچه ترانزیتی

فروش ویژه پارچه ترانزیتی

فروش ویژه پارچه ترانزیتی

فروش ویژه پارچه ترانزیتی توسط اترس چادر با بهترین کیفیت انجام می شود. پارچه برزنت کانتینری و ترانزیتی یکی از پرفروش ترین پارچه های تولیدی در بازار است که مصارف گوناگونی دارد. این پارچه که از الیاف پلی استر ساخته شده است با نام پارچه برزنت پلی استر، مشمع کانتینری و برزنت کانتینری نیز شناخته می شود. مهم ترین کاربرد آن روکش کانتینر ها در حمل و نقل های جاده ای است. به دلیل سبکی جایگزین مناسبی برای روکش های فلزی و سنگین می باشد. ما در مقاله پارچه ترانزیتی و موارد مصرف آن به طور کامل به معرفی پارچه ترانزیتی پرداخته ایم.

فروش ویژه پارچه ترانزیتی

کاربرد پارچه برزنت ترانزیتی

مقاومت و پایداری این پارچه در برابر شرایط جوی مختلف بسیار زیاد است و در اثر زمان دچار پوسیدگی نمی شود. به عنوان یک پارچه آب گریز و ضد آب کاربرد های گوناگونی در صنایع مختلف دارد. به عنوان مثال برای پوشش سطح استخر می توان از این پارچه ضد آب استفاده کنیم. همچنین روکش کالا در انباری و یا روکش دستگاه ها و کالاهای صنعتی در کارخانه ها برای جلوگیری از آسیب به دستگاه از کاربرد های دیگر پارچه ترازیتی می باشد.

پلی استر به کار رفته در تار و پود پارچه مقاومت آن را دو چندان کرده و این پارچه را به یکی از مقاوم ترین انواع پارچه برزنت تبدیل کرده است. پارچه کانتینری به صورت یک رو و دورو در ضخامت های مختلف با توجه به نیاز مشتری تولید می شود. بدیهی است که هر چه ضخامت پارچه بیشتر باشد، کیفت و مقاومت آن در برابر عوامل مختلف بیشتر می شود.

فروش ویژه پارچه ترانزیتی

فروش پارچه ترازیتی با قیمت مناسب

پارچه ترانزیتی با توجه به کیفیت، نوع و ابعادس دارای قیمت مختلفی می باشد. فروش ویژه پارچه ترانزیتی به صورت عمده و جزء می باشد. این پارچه به صورت رولی و متری نیز به فروش می رسد. فروش عمده چادر برزنت کانتینری در اترس چادر و در بخش فروشگاه امکان پذیر است. قیمت عمده پارچه برزنت ترانزیتی بسیار کمتر از خرید جزئئ می باشد. برای اطلاع از قیمت محصولات برزنتی و پارچه ترانزیتی و کانتینری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام