0912 063 4885

فروش ویژه چادر برزنت

قیمت چادر برزنت

فروش ویژه چادر برزنت

فروش ویژه چادر برزنت: برزنت از کرباس و پلی استر تهیه می شود. در واقع از الیاف مصنوعی و طبیعی برای تهیه چادر برزنت استفاده می شود. الیاف مصنوعی موجب مقاومت بیشتر چادر می شوند. در حقیقت این الیاف پارچه برزنت را ضد آب می کنند. انواع پارچه برزنت شامل برزنت شمعی، پلی استر، پی وی سی، برزنت نسوز و … تولید می شود. از این پارچه ها برای تهیه چادر مسافرتی، چادر سقفی برزنتی و … استفاده می شود برزنت قیمت ارزانی دارد. این پارچه با کیفیت یکی از پرفروش ترین پارچه های بازار است. برای خرید آن می توانید از طریق بخش فروشگاه اترس چادر اقدام کنید. همچنین امکان خرید برزنت به صورت حضوری برای مشتریان فراهم شده است. چادر برزنتی اصل را می توانید از طریق مجموعه اترس چادر خریداری کنید.

خرید چادر برزنتی دست دوم

کاربرد برزنت چیست؟

از برزنت حتی در صنعت کیف و کفش سازی نیز استفاده می شود. برخی از پارچه های برزنتی نسبت به سایر انواع برزنت دارای مقاومت بیشتر در برابر رطوبت هستند. به همین دلیل به این پارچه ها ضد آب گفته می شود. از این نوع پارچه در مکان هایی که در معرض رطوبت و آب قرار دارند، استفاده می شود.

همانطور که اشاره شد انواع پارچه برزنت در صنایع مختلف کاربرد دارند. مثلا برزنت نسوز را برای تهیه لباس و دستکش نسوز در هنگام جوشکار استفاده می کنند. از برزنت کانتینری هم چادر کانتینری تهیه می کنند و برای پوشش کانتینر از آن استفاده می کنند. این پارچه ضد آب است و تا حدودی نیز در برابر اشتعال مقاومت دارد. از برزنت برای روکش استخر، پوشش سقف اسپیس فریم، پوشش بالکن و تراس، سایبان، ساخت چتر آفتابگیر، روکش صندلی تاشو و … استفاده می شود.

پارچه برزنت

قیمت برزنت

قیمت برزنت به دلیل نوسانات قیمت در بازار همواره در حال تغییر است. به همین دلیل از ارائه و درج قیمت در وب سایت در حال حاضر معذور هستیم. اما با توجه به قیمت های شرکت های فعال در این حوزه این مژده به مشتریان عزیز داده می شود که قیمت های این مجموعه کاملا منصفانه و مناسب هستند. برای اطلاع از آخرین قیمت فروش ویژه چادر برزنت با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام