0912 063 4885

فروش ویژه چادر عصایی

چه چادر مسافرتی بخریم؟

فروش ویژه چادر عصایی

فروش ویژه چادر عصایی در مجموعه اترس چادر از طریق بخش فروشگاه سایت و قسمت محصولات مسافرتی انجام می شود. مشتریان می توانند با توجه به آدرس مجموعه به صورت حضوری نیز اقدام به خرید چادر عصایی کنند. چادر عصایی یک چادر مسافرتی است که یادآور عصای نابینایان است به همین دلیل با این نام شناخته می شود. این چادر را می توان برای کمپینگ و در قسمت های کم ارتفاع به کار برد. انواع چادر اتوماتیک، عصایی، فنری و … در مجموعه اترس چادر تولید می شوند و این مجموعه به عنوان تولید کننده چادر مسافرتی فعالیت دارد.

چادر عصایی

خرید چادر مسافرتی ضد آب

چادر عصایی یک چادر ضد آب و مقاوم و یکی از بهترین چادر مسافرتی است. از این چادر می توان برای اسکان های موقت استفاده کرد. جنس رویه آن از برزنت پلی استر است که در برابر نفوذ نور خورشید و تابش آفتاب مقاومت دارد. همچنین از عبور و نفوذ رطوبت به داخل جلوگیری می کند. به همین دلیل یک چادر ضد آب است. در واقع بیشتر محصولات و چادرهای مسافرتی ضد آب و ضد رطوبت هستند. خرید آنلاین چادر مسافرتی عصایی از طریق وب سایت اترس چادر به راحتی انجام می شود.

چادرهای عصایی در گنجایش و ظرفیت های مختلفی تولید می شوند. به عنوان مثال چادرهای 2 نفره، 4 نفره، 6 نفره، 8 نفره و … تولید می شوند که با توجه به تعداد افراد، چادر مورد نظر خریداری می شود. قیمت ارزان و کیفیت بالا از ویژگی این محصولات و تجهیزات مسافرتی است.

چه چادر مسافرتی بخریم؟

قیمت چادر عصایی

چادر عصایی فنری با توجه به ابعاد، گنجایش و ظرفیتش و همچنین کیفیت مواد تولید کننده قیمت چادر مشخص می شود. انواع چادر مسافرتی گروهی، چادر اتوماتیک هلال احمری، اسکلتی، نظامی، چادر عشایری، چادر اتوماتیک، حرفه ای، آمریکایی، عصایی و … در این مجموعه به فروش می رسند. برای اطلاع از قیمت محصولت مسافرتی مانند چادر عصایی و اطلاع از قیمت فروش ویژه چادر عصایی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام