فروش و نصب چادر برزنتی

عکس چادر برزنتی

فروش و نصب چادر برزنتی

فروش و نصب چادر برزنتی در مجموعه اترس چادر انجام می‌شود. این خدمات از سال 97 تا کنون به مشتریان ارائه شده است. در نتیجه خرید چادر برزنتی با قیمت های ارزان در این مجموعه انجام شده است. فروش انواع پارچه برزنت معمولا با توجه به جنس آن انجام می‌شود. معمولا جنس و دوخت آن باید استاندارد و اصولی باشد. در غیر این صورت بعد از مدتی دچار آسیب خواهد شد. فرقی ندارد از پارچه برزنتی برای ساخت نوع مسافرتی یا چادر برزنتی سفقی استفاده شود. در هر صورت باید محصول تولید شده دارای کیفیت بالا باشد. زیرا یک پوشش ضخیم ضد آب برای این محصولات لازم است. و این تنها با با نصب آن امکان پذیر است.

پارچه برزنت سبک

چادر برزنتی قیمت و متراژ

چادر برزنتی قیمت ارزان و مناسبی دارد. از این جهت اکثر افراد نسبت به خرید آن اقدام می‎‌کنند. با توجه به اینکه فروش برزنت به صورت متری یا هماهن مترمربع استف این پوشش بسیار ارزان قیمت محاسبه می‌شود. فروش و نصب چادر برزنتی باید توسط افراد با تجربه و مهارت انجام شود. قیمت چادر برزنتی 12 متری که بزرگترین چادر استف با توجه به نوع پارچخه به کار رفته در دوخت آن مشخص می‌شود. بنابراین بهتر است از انواع پارچه برزنت با کیفیت برای ساخت انواع چادر استفاده شود. در ادامه مزایای استفاده از چادر برزنتی را شرح خواهیم داد:

  • ضد آب و مقاوم در برابر نفوذ رطوبت
  • سبک و ضخیم
  • ارزان قیمت و در دسترس
  • ضد نور خورشید

چادر برزنت متری چند؟

عکس چادر برزنتی برای فروش

برای دیدن عکس چادر برزنتی می‌توانید به تصویر زیر مراجعه کنید. منظور از چادر، همان پارچه است که برای تهیه محصولات برزنتی به کار می‌رود. بنابراین هنگامی که از چادر سخن می‌گوییم، منظور همان چادر برزنتی، روکش و پوشش کالا و تجهیزات و یا چادر سقفی است. شما می‌توانید برای تهیه آن با بخش فروش در تماس باشید و از قیمت پارچه برزنت و انواع آن مطلع شوید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام