فروش پارچه برزنتی ضد آب

انواع پارچه ترانزیتی

فروش پارچه برزنتی ضد آب

فروش پارچه برزنتی ضد آب: پارچه برزنت یکی از پارچه های مقاوم است که کاربرد های مختلفی دارد. این پارچه ضد آب برای تهیه چادر برزنتی به کار می رود. انواع پارچه های برزنت با خواص مختلف تولید می شوند که هر کدام برای صنایع مختلف استفاده می شوند. به عنوان مثال انواع برزنت شمعی، برزنت نانو، برزنت کانتینری، برزنت ترانزیتی، برزنت مشمایی و … همگی از انواع برزنت تولید شده در بازار هستند که برای مصارف مختلف استفاده می شوند. این پارچه های اغلب ضد آب هستند و در واقع از الیاف مصنوعی برای تهیه آنها استفاده می شود.

برزنت ضد آب

ویژگی پارچه های ضد آب برزنتی

بیشتر پارچه های ضد آب برزنتی دارای خواصی مشابه هستند. این پارچه ها که به عنوان مقاوم ترین انواع پارچه شناخته شده اند برای تهیه انواع چادر های مسافرتی، سایبان مغازه و فروشگاه، روکش تجهیزات و کالا، پوشش سقف های اسپیس فریم و موقت و … به کار می روند. انواع چتر های پایه وسط و پایه بغل نیز با استفاده از برزنت ضد آب پوشش داده می شوند. این پارچه در برابر شرایط جوی مقاوم است و به عنوان یک لایه مقاوم عمل می کند. همچنین انواع پارچه های برزنتی در برابر تابش نور خورشید از خود مقاومت نشان می دهند.

نور خورشید دارای یک اشعه به نام یووی است که پارچه های برزنتی از عبور آن جلوگیری می کنند. در واقع هنگامی که از برزنت برای تهیه سایبان استفاده می شود به این نکته توجه باید شود.

برزنت سایبان

قیمت برزنت ضد آب

پارچه برزنت ضد آب با توجه به جنس، بافت و کیفیتش، قیمت گذاری می شود. این پارچه مقاوم نسبت به سایر پارچه های ضد آب موجود در بازار دارای قیمت ارزان و مناسب تری است. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه های برزنت ضد آب و چگونگی سفارش آن با بخش فروش سایت در تماس باشید.

4.9/5 - (12 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام