0912 063 4885

فروش پارچه برزنت سقفی

فروش پارچه برزنت سقفی

فروش پارچه برزنت سقفی

فروش پارچه برزنت سقفی معمولا به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. مثلا اگر میزان برزنت مورد نظر مشتری کم باشد، می‌توان به صورت متری آن را خریداری کرد. منظور از فروش متری، فروش برزنت به صورت مترمربع است. در این روش پارچه با استفاده از قیمت روز به فروش می‌رسد. گاهی اوقات نیز برخی از خریداران رول یا طاقه برزنت را خریداری می‌کنند. فروش پارچه برزنت سقفی از طریق سایت قابل انجام است. معمولا این محصولات با قیمت تولیدی از طریق مراکز فروش برزنت مانند اترس چادر به مشتریان با قیمت ارزان عرضه می‌شوند.

چادر برزنت متری چند؟

فروش برزنت برای سقف اسپیس فریم

برای پوشش سقف‌ها به صورت موقت می‌توان از برزنت سقفی استفاده کرد. در این روش نوع برزنت می‌تواند معمولی یا کانتینری باشد. کانتینری کیفیت بالاتری دارد. در واقع در برابر آب مقاومت بیشتری دارد. همین امر موجب می‌شود که بیشتر برای سقف ها مورد استفاده قرار بگیرد. اسپیس فریم را برای برگذاری نمایشگاه یا سالن ها با سازه موقت به کار می‌برند. به همین دلیل برای پوشش آن نیز به جای پوشش های فلزی از پوشش پارچه ای مانند چادر برزنت استفاده می‌شود. گاهی پارچه مورد نظر در رنگ های متنوعی در بازار وجود دارد. برزنت متری ارزان از طریق سایت قابل سفارش است.

خرید برزنت سقفی عمده

پارچه برزنتی که برای سقف مورد استفاده قرار می‌گیرد معمولا در متراژ بالا است. به همین دلیل برای خرید آن باید به صورت عمده خرید کرد. خرید به صورت متری از نظر اقتصادی به صرفه نیست. همچنین برای پوشش سقف ها با متراژ بالا مناسب نیست. برزنت عمده را می‌توانید از تولیدی برزنت تهیه کنید. در این تولیدی ها انواع پارچه با کیفیت بالا به مشتری ارائه می‌شود. گاهی پارچه مورد نظر دارای کیفیت بسیار زیادی است. از این رو می‌توان از آن برای پوشش سقف استفاده کرد. پوشش سقف معمولا از برزنت ضد آب انتخاب می‌شود. زیرا در برابر آب و بارش برف و باران مقاومت دارد.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام