فروش پارچه برزنت کانتینری

خرید برزنت کانتینری

فروش پارچه برزنت کانتینری

فروش پارچه برزنت کانتینری از طریق بخش فروشگاه اترس چادر انجام می شود. برزنت کانتینری یکی از انواع پارچه مقاوم است که در صنعت حمل و نقل جاده ای کاربرد فراوان دارد. این پارچه به عنوان چادر کانتینری استفاده می شود. چادر کانتینری برای پوشش کانتینر و بار و کالا و کاور کردن کامیون و تریلی کاربرد دارد. برزنت انواع مختلفی دارد. هر کدام از این نوع برزنت ها دارای خواص مختلفی هستند. به عنوان مثال برزنت کانتینری یکی از مقاوم ترین انواع پارچه برزنت است.

چادر کانتینری

ویژگی برزنت کانتینری

انواع پارچه کانتینری در برابر اشعه نور خورشید مقاوم هستند. همچنین در برابر شرایط جوی مختلف مانند برف و باران و باد دارای مقاومت بالایی هستند. این پارچه را علاوه بر پوشش کانتینر برای پوشش دهانه کولر، برزنت بالکن، کاور کولر آبی نیز به کار می برند. انواع پارچه برزنتی به عنوان محبوب ترین نوع برزنت شناخته شده اند. برزنت از کرباس تهیه می شود. اما برای مقاوم تر شدن و ضد آب شدن آن از الیاف مصنوعی مانند پلی استر نیز در ساخت آن استفاده می شود. الیاف مصنوعی موجب براق تر شدن پارچه خواهند شد.

برزنت کانتینری با استفاده از الیاف مصنوعی ساخته می شود. به همین دلیل در برابر آب مقاوم است و در مکان های مرطوب استفاده می شود. برای خرید این پارچه و انواع چادر برزنتی و فروش پارچه برزنت کانتینری به بخش فرووشگاه اترس چادر مراجعه کنید.

فروش برزنت کانتینری در کرج

انواع برزنت برای پوشش کانتینر

همانطور که گفتیم برزنت دارای انواع مختلفی است. مانند برزنت شمعی، برزنت پلی استر، برزنت نسوز، برزنت مشمایی و برزنت کانتینری. نوع کانتینری نسبت به سایر پارچه ها دارای مقاومت بیشتری است. در واقع برزنت کانتینری یکی از مقاوم ترین نوع پارچه است. قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بالای محصولات اترس چادر موجب جلب رضایت مشتریان شده است. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه برزنت با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام