فروش چادر برزنتی سقفی با قیمت ارزان

خرید چادر برزنت

فروش چادر برزنتی سقفی با قیمت ارزان

فروش چادر برزنتی سقفی از طریق بخش فروشگاه در وب سایت انجام می شود. امکان خرید انواع برزنت سقفی به صورت حضوری نیز برای مشتریان فراهم شده است. چادر برزنتی از الیاف طبیعی و مصنوعی تهیه می شود. این مواد مانند کرباس و پلی استر، کیفیت و مقاومت نهایی برزنت را مشخص می کنند. برزنت کاربردهای زیادی دارد و در صنایع مختلف به کار می رود. به عنوان مثال برای تهیه انواع چادرهای مسافرتی، چادر کانیتنری، چادر خودرو و چادرهای برزنتی سقفی به کار می رود.

قیمت برزنت چادری

چادر برزنت سقفی ارزان

چادرهای برزنتی و پارچه سقفی برزنتی از مقاومت بالایی برخوردار هستند. از این محصول برای پوشش سقف های اسپیس فریم و سقف های موقت استفاده می شود. به عنوان مثال در نمایشگاه های موقت، سوله، سالن و … از برزنت سقفی برای پوشش سقف استفاده می شود. استفاده از این محصول برای پوشش سقف موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود. این پارچه ضد آب را می توان در تمام فصول برای پوشش سقف به کار برد. کاربرد آن به صورت سایبان و جلوگیری از نفوذ نور خورشید در تابستان و برف و باران در زمستان است.

برزنت سقفی یک پارچه ضد آب است که قیمت ارزان و مناسبی دارد. معمولا پارچه های برزنتی به صورت متری و رولی به فروش می رسند. فروش برزنت به شیوه عمده نیز رواج دارد. این پارچه مقاوم کاربردهای مختلفی دارد.

قیمت هر متر چادر برزنتی

قیمت برزنت سقفی

قیمت پارچه برزنت سقفی با توجه به قیمت روز تعیین می شود. این پارچه به عنوان یک پارچه مقاوم و ارزان شناخته شده است. اترس چادر نسبتبه سایر رقیبان قیمت های منصفانه تری را پیشنهاد می دهد. این مجموعه تولید کننده انواع پارچه برزنت شمعی، کانتینری، برزنت نانو، برزنت ترانزیتی، سایبان و … است. برای اطلاع از قیمت انواع چادر برزنتی سقفی با بخش فروش در تماس باشید. همچنین می توانید سفارش خود را از طریق فروشگاه ثبت کنید.

4.9/5 - (11 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام