فروش چادر برزنتی

دوخت و طراحی پارچه های برزنتی

فروش چادر برزنتی

فروش چادر برزنتی با توجه به جنس، بافت و نوع برزنت با قیمت های مختلف انجام می شود. پارچه برزنت یکی از مقاوم ترین نوع پارچه در بازار است که به عنوان پارچه ضد آب شناخته شده است. همانطور که می دانید برای تهیه برزنت از الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده می شود. الیافی مانند کرباس و پلی استر ماده اولیه تهیه انواع پارچه های برزنتی هستند. از برزنت، چادر برزنت تهیه می شود که کاربرد های مختلفی در صنایع گوناگون دارد. فروش چادر برزنتی به صورت متری، رولی و … انجام می شود. فروش اینترنتی پارچه برزنتی از طریق فروشگاه اترس چادر انجام می شود.

لیست قیمت برزنت

ویژگی انواع چادر برزنتی

چادر های برزنتی دارای ویژگی های مختلفی هستند. بسته به این که در کجا و چه کاربردی دارند خواص مختص به خود را دارند. به عنوان مثال چادر برزنتی را برای پوشش خودرو و یا تهیه چادر مسافرتی به کار می برند. یکی از انواع پرکاربرد برزنت، برزنت کانتینری می باشد. از این پارچه مقاوم برای پوشش کانتینر، پوشش کولر آبی، پوشش بالکن و …استفاده می شود. از چادر برزنتی برای پوشش سقف های سازه های موقتی مانند اسپیس فریم نیز استفاده می شود. با توجه به مقاومت بالای این پارچه در برابر رطوبت و اشعه نور خورشید کاربردهای بسیار دیگری نیز دارد.

همانطور که گفته شد برای تهیه برزنت از الیاف پلی استر استفاده می شود. این الیاف موجب می شود که پارچه تولید شده در برابر رطوبت و نفوذ آب مقاوم شود. همچنین پارچه های تهیه شده با پلی استر دارای ظاهری براق تر هستند.

خرید چادر برزنت

قیمت چادر برزنتی

قیمت چادر برزنت به توجه به جنس چادر و ابعاد و …. تعیین می شود. پارچه برزنتی به عنوان یک پارچه ارزان، در دسترس و مقاوم شناخته شده است. از این پارچه به عنوان سایبان مغازه و فروشگاه نیز استفاده می شود. قیمت انواع پارچه برزنت با یکدیگر متفاوت است. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه و چادر برزنتی و خرید چادر برزنتی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام