0912 063 4885

فروش چادر سفری

چادر مسافرتی جدید

فروش چادر سفری

فروش چادر سفری به صورت حضوری و آنلاین از طریق فروشگاه انجام می شود. قیمت چادر مسافرتی با توجه به مدل و نوع چادر مشخص می شود. چادر مسافرتی به عنوان یکی از تجهیزات و لوازم سفر باید از مقاومت و دوام لازم برخوردار باشد. انواع چادر مسافرتی یک نفره، 2 نفره ، 4 نفره و … با گنجایش و ظرفیت های مختلف تولید می شوند که هرکدام دارای ویژگی ها و امکانات مختص به خود هستند. کسانی که به طبیعت گردی و کمپینگ علاقه دارند می توانند از چادر خای مسافرتی برزنتی استفاده کنند. گنجایش چادر ها متفاوت است به عنوان مثال چادر مسافرتی یک نفره از 1 الی 2 نفر گنجایش دارد.

خرید چادر مسافرتی ارزان

امکانات و ویژگی چادر سفری

چادر مسافرتی معمولا از جنس برزنت و پلی استر تهیه می شود. چادر های معمولی بیشتر پلی استر هستند. پلی استر به عنوان یک ماده ضد آب در ساخت این چادر ها به کار می رود. برخی از انواع چادرهای سفری از برزنت ضد آب تهیه می شوند. به عنوان مثال انواع چادر های مسافرتی هلال احمر، چادر اسکلتی و گروهی و چادر های نظامی همگی برزنتی هستند. چادر های معمولی، اتوماتیک و چادر مسافرتی حرفه ای نیز معمولا از جنس پلی استر تهیه می شوند.

این چادر ها دارای پنچره و در و پشه بند هستند. باز و بسته کردن این محصولات راحت است و نیاز به صرف زمان اندکی دارد. اسکلت بندی این چادر ها از جنس فایبر گلاس است که موجب می شود سبک تر و دارای وزن کم تری باشند. در صورت استفاده از اسکلت فلزی، وزن چادر بسیار زیاد و حمل و جابه جایی آن مشکل می شود.

تولید کننده چادر مسافرتی

قیمت چادر سفری

قیمت چادر برزنتی مسافرتی با توجه به نوع چادر و گنجایش آن تعیین می شود. همانطور که گفته شد انواع مختلفی از چادر سفری در بازار تولید می شود که هر کدام دارای ویژگی ها و امکانات خاصی هستند. به همین دلیل نیز قیمت این چادر ها با یکدیگر متفاوت است. اترس چادر به عنوان تولیدی چادر مسافرتی فعالیت دارد. برای اطلاع از قیمت انواع چادر مسافرتی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام