0912 063 4885

فروش چتر سایه بان

مرکز پخش چتر سایبان

فروش چتر سایه بان

فروش چتر سایه بان به دلیل بزرگ بودن این محصول به صورت حضوری انجام می‌شد. اما امروزه امکان فروش و ارسال سفارشات از طریق آنلاین نیز وجود دارد. هر تولیدی قیمت خاصی برای یک محصول در نظر می‌گیرد. این قیمت با توجه به متریال مورد استفاده در چتر سایبان تعیین می‌شود. امکانات و ویژگی ها نیز می‌تواند در تعیین قیمت موثر باشند. فروش این نوع محصولات معمولا از طریق تولیدی انجام می‌شود. زیرا این نوع سایبان چتری در محیط کارگاه تولید و در همان جا ارسال می‌شود. زیرا بزرگ است و امکان انتقال آن به فروشگاه دشوار است. اما برای نمونه معمولا برخی از انواع سایبان آفتابیگر را در محل فروشگاه قرار می‌دهند.

فروش چتر سایه بان

فروش ویژه سایبان چتری

سایه بان چتری یکی از پرفروش‌ترین محصولات است. زیرا برای رستوران ها، فضای باز، ویلا و حیاط کاربرد بسیار زیادی دارد. از این رو در انواع متنوعی مانند چتر پایه وسط، چتر پایه بغل و … تولید می‌شود. هر کدام از این محصولات نیز دارای طرح و رنگ متنوع هستند. فروش ویژه ممکن است به روش آنلاین و اینترنتی همراه با تخفیفات باشد. به همین دلیل خرید از این طریق می‌تواند به صرفه باشد. اما گاهی به دلیل بزرگ بودن محصول، هزینه ارسال ممکن است زیاد شود. معمولا این نوع محصول با قطرهای متنوعی در بازار وجود دارد. مثلا قطر سه متری، 4 متری و … از انواع پرکاربرد آن هستند. فروش چتر سایه بان از طریق اینترنتی به صرفه تر است.

چتر سایه بان با قطر 3 متری

این نوع چتر سایبان کاربرد بسیار زیادی دارد. زیرا اندازه و پوشش دهی چتر آن متوسط است. از این رو در فضای باز کاربرد بسیار زیادی دارد. از این نوع محصولات به عنوان یک وسیله مسافرتی نیز نام برده می‌شود. مثلا چتر توریسم به دلیل سبکی قابلیت حمل بیشتری دارد. به همین دلیل باید چتر انتخاب شده، وزن کمی داشته باشد. فروش چتر سایبان بزرگ نیز برای ویلا انجام می‌شود.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام