قیمت برزنت متری

خرید چادر برزنتی دست دوم

قیمت برزنت متری

قیمت برزنت متری و انواع چادربرزنتی و پارچه های برزنت با توجه به قیمت های روز بازار تعیین می شود. فروش چادر برزنتی و پارچه برزنت که به عنوان یکی از مقاوم ترین انواع پارچه شناخته شده است به صورت متری و رولی می باشد. این پارچه ضخیم در برابر نفوذ آب مقاوم است و امکان استفاده از آن در مکان های مرطوب نیز وجود دارد. برزنت ضد آب به دلیل قیمت ارزان و مقاومت بالا به یکی از پارچه های پرطرفدار تبدیل شده است. تا جایی که در صنایع مختلفی مانند کیف و کفش سازی نیز کاربرد دارد.

لیست قیمت برزنت

پارچه برزنت ضد آب

از پارچه برزنت برای تهیه چادر برزنتی استفاده می شود. این پارچه از کرباس و پلی استر تهیه می شود. تمامی چادرهای مسافرتی از پلی استر و برزنت تهیه می شوند. دلیل این امر مقاومت بالای این پارچه و دوام آن در شرایط جوی مختلف است. این پارچه در برابر تابش نور خورشید نیز تا حد زیادی مقاوم است و از ورود اشعه یو وی جلوگیری می کند. به همین دلیل به عنوان سایبان مغازه و فروشگاه نیز کاربرد دارد. انواع کاور و روکش خودرو، برزنت های سقفی، روکش و کاور کالا و تجهیزات همگی از انواع پارچه های برزنتی تهیه می شوند.

انواع مختلفی از پارچه برزنت در بازار وجود دارد. به عنوان مثال برزنت نسوز، برزنت نانو، برزنت کانتینری، برزنت شمعی و … از نمونه های برزنت تولید شده در بازار هستند. برزنت کانتینری برای پوشش کانتینر بیشتر به کار می رود.

خرید چادر برزنت

قیمت پارچه برزنتی

پارچه برزنت به دلیل اینکه در انواع مختلف تولید می شود دارای قیمت های متفاوتی است. این پارچه را می توانید از طریق بخش فروشگاه اترس چادر تهیه کنید. فروش پارچه برزنتی در انواع مختلف به صورت عمده نیز انجام می شود. برای اطلاع از قیمت برزنت انواع پارچه های برزنتی و قیمت آن با بخش فروش در تماس باشید.

4.8/5 - (11 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام