0912 063 4885

قیمت آلاچیق ارزان

قیمت آلاچیق ارزان

قیمت آلاچیق ارزان

قیمت آلاچیق ارزان و پیش ساخته با توجه به نوع آلاچیق تعیین میشود. به عنوان مثال آلاچیق مدرن پیش ساخته یکی از انواع آلاچیق های ارزان قیمت در بازار است. قیمت آلاچیق پیش ساخته ارزان را با توجه به نوسانات قیمت در بازار از طریق بخش فروشگاه و محصولات پیش ساخته مطلع شوید.

قیمت آلاچیق ارزان

آلاچیق باغی

آلاچیق های مورد استفاده در باغ ، محوطه رستوران و کافی شاپ ، پارک و ویلا دارای انواع مختلفی هستند. به عنوان مثال آلاچیق های فلزی و آلاچیق های سیمانی و یا چوبی در این مکان ها کاربرد دارد. اما اکثر این آلاچیق ها قابل حمل نیستند و اگر هم قابل حمل و پیش ساخته باشند، وزن سنگینی دارند. آلاچیق مدرن پیش ساخته که از 4 عدد پایه فلزی با یک سقف و روکش تشکیل شده؛ علاوه بر نصب آسان امکان جابه جایی نیز دارد. وزن سبک آن علت این امر است.

آلاچیق مدرن پیش ساخته

آلاچیق پیش ساخته ارزان

اترس چادر تولید کننده آلاچیق پیش ساخته آکاردئونی در رنگ ها و طرح های متنوع می باشد. امکان خرید اینترنتی و آنلاین و یا خرید حضوری در تهران و کرج برای مشتریان فراهم شده است. آلاچیق ها باقیمت ارزان و مناسب به مشتریان ارائه می شوند. برای اطلاع از قیمت انواع آلاچیق و چتر باغی و رستورانی با کارشناس بخش فروش تماس بگیرید.

3.9/5 - (19 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام