قیمت انواع چادر برزنتی

چادر برزنتی
چادر برزنتی
چادر برزنتی
چادر برزنتی

قیمت انواع چادر برزنتی

فروش چادر برزنت

فروش چادر برزنت در مجموعه اترس گروپ از سال 1379 با طراحی، تولید چادر ها و روکش های صنعتی آغاز شد. با توجه به اینکه پارچه برزنت بسیار محکم و با دوام می باشد، کاربرد های مختلفی در صنایع دارد. به طور معمول چادرهای برزنتی را از پلی استر و کرباس می سازند. دو نوع شاخص پارچه های برزنتی، پنبه ای و پلی استر پنبه ای است.

پارچه برزنت در کارخانه در عرض های 100 تا 200 سانتی متری تولید و عرضه می شوند. معمولا پارچه برزنت به صورت یک لا نخ تا شش لا نخ در وزن های 220 تا 740 گرم بر متر مربع تولید می شود که با توجه به نیاز مشتری و کاربرد آن به صورت نازک و ضخیم خریداری می گردد. چادرهای برزنتی معمولا به عنوان چادر های نسوز شناخته می شوند.

 

قیمت چادر برزنتی چقدر است؟

از چادر برزنتی برای پوشش انواع ماشین و کامیون استفاده می شود. قیمت فروش چادر برزنت با توجه به جنس، ضخامت و کاربرد آن تعیین می شود. همانطور که اشاره شد از این نوع محصول برای پوشش خودور ها و کامیون ها استفاده می شود. علاوه بر این در پوشش مغازه به عنوان چادر برزنتی مغازه نیز کاربرد دارد. برای خرید یک چادر برزنت با کیفیت و مناسب با نیاز باید لیست قیمت برزنت را بررسی کنیم. در ادامه انواع چادر برزنت را ذکر می کنیم:

  • چادر مسافرتی برزنت
  • چادر برزنتی مغازه و سوله
  • چادر برزنتی کامیون
  • چادر برزنتی ماشین

به طور کلی پارچه های برزنت کاربرد های مختلفی دارد. دوخت چادر های برزنتی مسافرتی، پرده های ضخیم و عایق حرارتی، کیف و ساک ها و روکش خودرو تنها برخی از کاربرد های پارچه برزنتی می باشد. فروش چادر برزنت از طریق کارشناسان بخش فروش به صورت تلفنی و آنلاین در مجموعه اترس گروپ میسر شده است.

 

4/5 - (4 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام