قیمت برزنت ضد آب

قیمت برزنت چادری

قیمت برزنت ضد آب

قیمت برزنت ضد آب با توجه به نوع برزنت تعیین می شود. همانطور که می دانید انواع مختلفی از برزنت ضد رطوبت و آب گریز در بازار وجود دارد. به عنوا ثال انواع برزنت نانو، برزنت شمعی، برزنت مشمایی و … همگی از انواع برزنت ضد آب هستند. پارچه برزنتی یکی از مقاوم ترین پارچه های موجود در بازار است که کاربرد بسیار زیاد و گسترده ای در صنایع گوناگون دارد. حتی از برزنت در صنعت کیف و کفش سازی نیز استفاده می شود. از پارچه برزنت چادر برزنتی تهیه می شود.

قیمت برزنت متری

کاربرد برزنت ضد آب

پارچه برزنت آب گریز یا ضد آب، کاربرد های گوناگونی دارد. این پارچه را می توان به عنوان روکش سقف های اسپیس فریم، سایبان مغازه و فروشگاه، پوشش محصولات کشاورزی، روکش استخر و … به کاربرد. برای تهیه پارچه برزنت ضد رطوبت علاوه بر استفاده از الیاف طبیعی در تهیه برزنت از الیاف مصنوعی مانند پلی استر نیز استفاده می شود. به همین دلیل این نوع پارچه های مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت دارند. برزنت یکی از ضخیم ترین پارچه های موجود در بازار است که برای تهیه چادر کانتینری و چادر مسافرتی نیز به کار می رود.

انواع پارچه های برزنت تولید شده توسط تولید کننده های برزنت را می توان به صورت حضوری یا یا به صورت اینترنتی خریداری کرد. این پارچه های مقاوم به صورت متری، رولی و … به فروش می رسند. امکان خریداری برزنت به صورت عمده نیز برای مشتریان فراهم شده است.

خرید چادر برزنت

قیمت پارچه برزنت

پارچه برزنت باتوجه به نوع برزنت، کیفیت، قیمت روز و … قیمت گذاری می شود. اترس چادر به عنوان تولید کننده پارچه برزنت فعالیت دارد و انواع پارچه های برزنتی ضد آب و معمولی را به فروش می رساند. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه برزنت ضد آب و چادر برزنتی با بخش فروش در تماس باشید.

1.9/5 - (26 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام