قیمت برزنت متری

قیمت برزنت متری

قیمت برزنت متری

قیمت برزنت متری با توجه به قیمت روز تعیین می شود. پارچه برزنت یکی از انواع مقاوم پارچه در بازار است که محبوبیت بسیار زیادی دارد. از این پارچه ضخیم و مقاوم برای تهیه انواع چادر های مسافرتی، چادر پوشش خودرو، چادر و کاور کالا و بار و انواع سایبان های برزنتی استفاده می شود. همانطور که می دانید برزنت از الیاف مصنوعی و طبیعی ساخته می شود. برای ضد آب شدن برزنت از الیاف مصنوعی مانند پلی استر برای تهیه پارچه استفاده می شود. برزنت ضد آب یکی از مقاوم ترین پارچه ها در برابر رطوبت است.

برزنت ضد آب

برزنت چه نوع پارچه ای است؟

برزنت یک پارچه مستحکم و ضخیم است که به دلیل خواص گوناگون و دوام و عمر و پایداری زیاد در صنایع مختلف استفاده می شود. انواع برزنت پلی استر، برزنت شمعی، برزنت مشمایی، برزنت نانو، برزنت ضد آب و … همگی برای موارد خاصی استفاده می شوند. پلی استر موجب می شود که ظاهر پارچه براق به نظر برسد و به همین دلیل از روی ظاهر پارچه می توان پی برد که در آن از مواد مصنوعی استفاده شده یا نه.

از برزنت کانتینری برای پوشش کانتینر به عنوان چادر کانتینری استفاده می شود. انواع پارچه های ترانزیتی برزنتی در مجموعه اترس چادر تولید می شوند که هر کدام ویژگیها و کاربرد مختص به خود را دارند. قیمت برزنت متری با توجه به قیمت روز تعیین می شود. پارچه برزنت چادر ماشین باید در برابر نورخورشید و رطوبت مقاوم باشد.

قیمت چادر برزنت

قیمت برزنت در بازار

برزنت به عنوان یک پارچه ارزان و در دسترس شناخته شده است. با توجه به عمر طولانی و ارزان بودن پارچه یکی از پرفروش ترین پارچه های تولید شده است. انواع چادر برزنت مانند چادر هلال احمر، چادرهای نظامی، چادر های معمولی و حرفه ای از برزنت تهیه می شوند. فروش برزنت به صورت متری و رولی انجام می شود. امکان فروش به صورت عمده نیز وجود دارد. برای اطلاع از قیمت انواع چادر و پارچه برزنت با بخش فروش در تماس باشید.

4/5 - (18 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام