0912 063 4885

قیمت برزنت هیئت

قیمت برزنت هیئت

قیمت برزنت هیئت

قیمت برزنت هیئت معمولا بر اساس مترمربع تعیین می‌شود. برای انجام مراسم مذهبی با استفاده از سازه‌هایی مانند اسپیس فریم، یک سازه موقت را تشکیل می‌دهند. برای پوشش این سقف معمولا از پارچه برزنت استفاده می‌شود. در صورتی که مراسم در تابستان انجام شود، معمولا از برزنت معمولی 3 لا 6 لا و آب گریز استفاده می‌شود. اما گاهی مراسم در زمستان و یا فصول پربارش انجام می‌شود. به همین دلیل نیاز به یک پوشش مقاوم تر مانند برزنت کانتینری وجود دارد. قیمت این دو با یکدیگر برابر است. به این معنی که فروش این دو به صورت متری و هر مترمربع قیمت مشخصی دارد. برزنت برای پوشش سقف را از طریق سایت خریداری کنید.

برزنت ضد آب

مرکز فروش برزنت 3 لا 6 لا

به طور معمول از برزنت 3 لا 6 لا برای پوشش سقف های اسپیس فریم مورد استفاده در هیئت استفاده می‌شود. این پوشش کاملا مقاوم است و برای پوشش این نوع سازه بسیار مناسب است. اترس چادر نیز به عنوان یکی از مراکز فروش این پارچه فعالیت دارد. بدیهی است که قیمت پارچه های تولید شده بسیار ارزانتر از سایر فروشگاه ها است. البته به دلیل نوسانات، معمولا قیمت پارچه بر اساس قیمت روز مشخص می‌شود. از این پارچه می‌توان چادر برزنتی هیئت را تهیه کرد و برای پوشش سقف به کار برد. این سازه ها در بخش‌های مختلف شهر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برزنت هیئت متری

برزنت هیئت را می‌توان به صورت متری سفارش داد. معمولا پوشش‌های مقاومی به صورت برزنت به صورت رولی و عمده به فروش می‌رسند. اما برزنت کاربردهای متفاوتی دارد. این نوع پوشش را می‌توان در صنایع مختلف به کار برد. بنابراین حتی برای مصارف خانگی و کم نیز کاربرد دارد. مرکز فروش برزنت که با نام تولیدی برزنت فعالیت دارد، قیمت برزنت هیئت را بر اساس قیمت روز به مشتری ارائه می‌دهد. یکی از دلایل خرید این پارچه از تولیدی نیز قیمت ارزان آن است.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام