قیمت برزنت چادری

قیمت برزنت چادری

قیمت برزنت چادری

قیمت برزنت چادری با توجه به جنس، بافت و کیفیت آن تعیین می شود. فروش پارچه برزنت به صورت متری و رولی انجام می شود. امکان فروش برزنت به صورت عمده نیز وجود دارد که موجب می شود در هزینه ها تا حد زیادی صرفه جویی شود. برزنت ضد آب چادری را برای تهیه چادر مسافرتی، چادر کانتینری، چادر خودرو و … به کار می برند. از چادر برزنت برای پوشش سقف و به عنوان کاور محصولات کشاورزی و بار و کالا نیز استفاده می شود.

قیمت برزنت چادری

ویژگی برزنت چادری

برزنت از کرباس یا پلی استر تهیه می شود. این پارچه یکی از مقاوم ترین انواع پارچه تولید شده در بازار است که عمر طولانی دارد. با استفاده از الیاف طبیعی و مصنوعی که برای تهیه برزنت به کار می رود، انواع پارچه برزنت با خواص گوناگون تهیه می شود. به عنوان مثال برای تهیه برزنت ضد آب از پلی استر به عنوان ماده اولیه استفاده می شود. قیمت چادر برزنت نیز با توجه به جنس آن تعیین میشود. در واقع جنس چادر در تعیین قیمت برزنت نقش تعیین کننده ای دارد.

یکی از کاربرد های برزنت همانطور که گفته شده برای پوشش سقف می باشد. در مواقعی که از اسپیس فریم برای ایجاد سازه های موقت مانند سوله استفاده می کنیم، بهترین گزینه چادر برزنتی ضد آب می باشد. این پوشش هم مقاوم است و هم سبک و یکی از پرطرفدارترین انواع پارچه سقفی است.

قیمت برزنت چادری

خرید برزنت چادر متری

برزنت چادری را می توانید به صورت متری تهیه کنید. قیمت آن نیز با توجه به قیمت روز مشخص می شود. اترس چادر تولید کننده انواع چادر برزنتی، پارچه برزنت ضد آب، انواع محصولات برزنتی مانند چادر مسافرتی و کاور خودرو می باشد. به دلیل نوسانات قیمت در بازار برای اطلاع از قیمت پارچه برزنت و خرید چادر برزنت با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام