قیمت برزنت

قیمت برزنت

قیمت برزنت را می توان بر اساس قیمت روز این پارچه ضد آب تعیین کرد. در گذشته برای محصولات قیمت ثابتی برای یک سال در نظر گرفته می شد. اما در حال حاضر به دلیل نوسانات قیمت پارچه های مختلف در بازار، ممکن است قیمت این محصول نیز متغیر باشد.

مجموعه اترس چادر اولین و بزرگترین عرضه کننده انواع محصولات برزنتی و مسافرتی مانند: چادر برزنتی، چادر برزنت، پارچه برزنتی، پارچه برزنت و محصولات مسافرتی در ایران است.

پارچه برزنت ارزان قیمت را می توان از طریق مراکز پخش برزنت و یا تولیدی برزنت خریداری کرد. فروش پارچه در این مراکز به صورت متری یا همان مترمربع است. اما امکان خرید عمده یا خرید طاقه ای نیز وجود دارد. رول برزنت طبیعتا با قیمت کمتری با مشتری عرضه می شود. عواملی که می تواند روی قیمت این محصول تاثیرگذار باشد، شامل موارد زیر می باشد:

  • متراژ پارچه
  • جنس برزنت
  • ضخامت انواع پارچه
  • برند تولیدکننده
برزنت کانتینری

برزنت کانتینری

قیمت پارچه برای دوخت چادر برزنتی

همانطور که می دانید برای دوخت چادر برزنت برای مصارف مختلف، نیاز به یک پارچه مقاوم است. مثلا انواع چادر برزنتی ماشین، چادر مسافرتی، چادر سقفی و پوشش کالا با استفاده از همین برزنت تهیه می شوند. قیمت این پارچه نیز با توجه به موارد ذکر شده تعیین می شود. برزنت انواع متنوعی دارد که هر کدام دارای قیمت متفاوتی هستند. برخی از انواع آن آب گریز هستند و از الیاف طبیعی ساخته می شوند. اما برخی دیگر از الیاف مصنوعی و طبیعی ساخته می شوند، به همین دلیل مقاومت بیشتری در برابر نفوذ آب دارند.

چادرهای مسافرتی اغلب باید به صورت ضد آب طراحی شوند. زیرا باید در برابر شرایط جوی مقاومت بالایی داشته باشند. هر چقدر پارچه مقاوم تر باشد، قیمت بیشتری دارد. اما به طور کلی برزنت یک پارچه ارزان قیمت است.

مرکز پخش پارچه برزنتی

همواره مراکز پخش پارچه فروش خود را به صورت عمده انجام می دهند. اما اترس چادر به عنوان یکی از مراکز پخش پارچه برزنت، به صورت رولی، متری و … نیز فروش دارد. همچنین امکان فروش محصولات به صورت حضوری و یا اینترنتی نیز فراهم شده است. به این منظور می توان از طریق سایت و بدون مراجعه حضوری، نسبت به خرید پارچه برزنت با قیمت مناسب اقدام کرد.

تولیدی پارچه برزنت یکی از بهترین مراکز برای خرید پارچه است. زیرا موجب صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد. به ویژه اگر به متراژ بسیار زیادی از پارچه نیازمندیم بهتر است از تولیدی خرید کنیم. همچنین در حال حاضر فروش اینترنتی برزنت بسیار بیشتر از گذشته شده است و افراد بیشتری از این نوع خرید آنلاین استقبال می کنند.

قیمت پارچه کانتینری

یکی از پارچه های پرطرفدار برزنتی که معمولا برای پوشش بار به کار می رود، برزنت کانتینری یا ترانزیتی است. این پارچه علاوه بر مورد بالا دارای کاربردهای بسیار زیادی است. این پوشش با نام برزنت کامیونی یا برزنت براق نیز شناخته می شود. دلیل آن هم استفاده از الیاف مصنوعی برای تولید آن است.

استعلام قیمت انواع پارچه در حال حاضر تنها از طریق تماس تلفنی با کارشناسان بخش فروش قابل انجام است. محصولات جدید نیز در پیج اترس چادر آپلود می شوند و امکان استعلام قیمت در دایرکت نیز وجود دارد. پارچه کانتینری مقاومت بسیار بالایی در برابر آب دارد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید