0912 063 4885

قیمت برزنت

قیمت برزنت

قیمت برزنت

قیمت برزنت با توجه به نوع برزنت، کیفیت و ابعاد آن مشخص می شود. پارچه برزنت در عرض های 100 تا 200 سانتی متری تولید می شود. از برزنت برای تهیه چادر برزنت استفاده می شود. این چادر ها کاربرد های زیادی دارند. به عنوان مثال به عنوان چادر ماشین و خودرو، چادر مسافرتی و چادر پوشش کالا استفاده می شوند. برزنت به دلیل اینکه از کرباس و پلی استر تهیه می شود دارای مقاومت بسیار بالایی است. این پارچه ضخیم به عنوان یک پارچه ضد رطوبت شناخته شده است.

قیمت برزنت

کاربرد چادر و پارچه برزنتی

برزنت کاربرد های مختلفی دارد. همانطور که گفته شد می توان از آن در صنایع مختلف استفاده کرد. انواع برزنت مانند برزنت 3 لا نخ، برزنت 6 لا نخ، برزنت نانو، برزنت نسوز و … با کیفیت عالی در بازار موجود است. چادر های برزنتی مقاومت بسیار زیادی در برابر شرایط جوی مختلف دارند. به همین دلیل برای تهیه انواع چادر اسکلتی و نظامی و چادرمسافرتی معمولی از برزنت استفاده می شود. دلیل این امر مقاومت بالای آن در برابر اشعه نورخورشید و بارش برف و باران است. خرید چادر برزنت باید با توجه به کیفیت پارچه انجام شود.

با توجه به ضد آب بودن پارچه برزنتی می توان از آن در مکان های مرطوب نیز استفاده کرد. برزنت 3 لا نخ و 6 لا نخ کاربرد های گسترده ای در تهیه انواع چادر نظامی، هلال احمر، چادر زنبورداری، خیمه ای، اسکلتی و روکش کالا دارد. پارچه برزنت پلی استر به عنوان یک پارچه ضد آب شناخته شده است و برای مکان هایی که در معرض رطوبت هستند، استفاده می شود.

خرید چادر برزنت

قیمت چادر برزنت

قیمت برزنت و انواع چادر های تولید شده با پارچه برزنت با توجه قیمت های روز تعیین می شود. اترس چادر تولید کننده پارچه برزنت می باشد و انواع محصولات برزنتی را تولید می کند. امکان خرید اینترنتی پارچه برزنت از طریق فروشگاه برای مشتریان فراهم شده است. برای اطلاع از قیمت پارچه برزنت و چگونگی سفارش با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام