0912 063 4885

قیمت روز پارچه برزنت

چادر برزنت متری چند؟

قیمت روز پارچه برزنت

قیمت روز پارچه برزنت با توجه به نوسانات قیمت در بازار در سایت درج نمیشود. اما برای اطلاع از قیمت روز برزنت می توانید با بخش فروش در تماس باشید. انواع مختلف پارچه برزنت دارای قیمت های متفاوتی هستند. این پارچه ها از الیاف طبیعی و مصنوعی تهیه و هر کدام ویژگی خاص خود را دارند. به همین دلیل در صنایع مختلف کاربرد دارند. برزنت 3 لا 6 لا نخ یکی از بهترین پارچه های برزنتی است که برای تهیه چادر برزنت از آن استفاده می شود.

پارچه برزنت با قیمت ارزان

لیست قیمت برزنت

همانطور که گفته شد انواع مختلف برزنت توسط تولیدی پارچه برزنت، به بازار عرضه می شود. این پارچه ها با توجه به قیمت های روزف قیمتشان مشخص می شود. در صورت ثبات قیمت ها در بازار امکان اعلام یک قیمت مشخص به مشتری وجود دارد. اما به دلیل نوسان قیمت در صورت درج قیمت روز، روز بعد باید قیمت اصلاح شود. بنابراین بهترین روش اطلاع از قیمت تماس تلفنی است. قیمت برزنت با توجه به نوع آن متفاوت است. مثلا قیمت برزنت کانیتنری با برزنت شمعی فرق دارد. با توجه به کاربرد متفاوت این دو بنابراین طبیعتا قیمت های متفاوتی دارند.

اترس چادر از سال 97 تا کنون در زمینه تولید چادر برزنت فعال می کند. این مجموعه در تهران و کرج شعباتی دارد. فروشگاه اترس چادر در فردیس و منظریه است که برای مراجعه به صورت حضوری در خدمت مشتریان است.

پارچه برزنت با قیمت ارزان

فروش پارچه برزنت ضد آب

این مجموعه پارچه های ضد آب برزنتی را با قیمت مناسب و متناسب با قیمت روز به مشتریان عرضه می کند. انواع پارچه برزنت با کیفیت بالا و قیمت ارزان در این مجموعه وجود دارد. همچنین کالاهای با پوشش برزنتی مانند چتر و چادر مسافرتی نیز برای فروش در سایت قرار داده شده اند. برای اطلاع از قیمت ها با بخش فروش در تماس باشید و یا از طریق مراجعه حضوری از اجناس فروشگاه دیدن کنید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام