0912 063 4885

قیمت زیرانداز حصیری ضدآب

زیر انداز حصیری مسافرتی

قیمت زیرانداز حصیری ضدآب

قیمت زیرانداز حصیری ضدآب با توجه به ابعاد آن تعیین میشود. انواع زیراندازهای حصیری با قابلیت جلوگیری از نفوذ رطوبت در بازار تولید می شوند و این محصولات در ابعاد 4 متری، 6 متری، 9 متری و 12 متری تولید و به مشتریان عرضه می شوند. جنس زیرانداز حصیری به عنوان یک زیرانداز مسافرتی ضد آب از حصیرپلاستیک است و به همین دلیل ضد آب است و طول عمر بالایی دارد. در واقع در مکان های مرطوب می توان از آن استفاده کرد. در صورتی خریداری یک زیرانداز حصیری مسافرتی تا سال ها بی نیاز از خرید زیرانداز می شوید. به دلیل مقاومت بالای این محصول، یکی از پرطرفدارترین نوع زیرانداز محسوب میشود.

زیرانداز مسافرتی 9 متری

ویژگی های زیرانداز حصیری

زیرانداز های مسافرتی حصیری دارای ویژگی های زیادی هستند. به عنوان مثال اکثر این زیراندازها با بدون دوخت میانی تولید می شوند. در برخی مواقع نیز بعضی از شرکت ها، زیرانداز را دوخت میانی تولید می کنند. روی زیرانداز بنر چاپی برند سازنده درج شده و امکان حمل و جابه جایی زیرانداز به وسیله دسته آن محیا شده است. بنابراین می توانید این محصول را مانند یک ساک دستی با خود حمل کنید.

یکی دیگر از ویژگی های آن، وزن کم و سبکی آن است. به همین دلیل می توان از آن در سفر ها بدون نگرانی از سنگین شدن بار سفر استفاده کرد. این موضوع موجب می شود که حمل زیرانداز نیز راحت تر باشد.

تولید و خرید زیرانداز مسافرتی

قیمت زیرانداز مسافرتی حصیری

قیمت زیرانداز مسافرتی از نوع حصیری با توجه به ابعاد، برند تولید کننده و … مشخص می شود. اترس چادر تولید کننده انواع تجهیزات و لوزام سفر مانند زیرانداز، چادر مسافرتی و انواع صندلی های مسافرتی است. برای اطلاع از قیمت انواع محصولات و خرید زیرانداز حصیری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام