0912 063 4885

قیمت زیرانداز مسافرتی 12 متری

زیرانداز حصیری مسافرتی

قیمت زیرانداز مسافرتی 12 متری

قیمت زیرانداز مسافرتی 12 متری با توجه به جنس زیرانداز تعیین می شود. امروزه زیرانداز حصیری طرفداران بسیاری دارد و از این محصولات در سفرها، کمپینگ، کوهنوردی و طبیعت گردی استفاده می شود. معمولا ضخامت زیرانداز حصیری 5 میلی متراست و دارای بنر چاپی است. امکان و قابلیت شستشو، ضد آب و رطوبت، دوام و عمر طولانی، عدم وجود درز میانی و … از ویژگی های انواع زیراندازهای سفری می باشد.

زیرانداز حصیری مسافرتی

ویژگی انواع زیرانداز حصیری

وزن این محصول کم است و به دلیل سبکی می توان به راحتی آن را حمل کرد و دارای ابعاد مختلفی است. زیرانداز ها معمولا به صورت 4 متری، 6 متری، 8 متری و 12 متری تولید می شوند. زیر انداز دوازده متری یک زیرانداز بزرگ و مناسب برای خانواده ها با تعداد بیشتر است. اگر تعداد افراد استفاده کننده 4 نفر به بالاست حتما از زیرانداز مسافرتی بزرگ استفاده کنید.

انواع زیرانداز های جاجیم و حصیری در بازار وجود دارد. هر کدام از این محصولات دارای مزایا و معایبی هستند. با توجه به نیاز خود می توانید، زیرانداز مناسب را خریداری کنید. برای مکان هایی که دارای رطوبت هستند استفاده از زیرانداز های حصیرپلاستیک توصیه می شود. این محصولات خس و خاشاک را به خود جذب نمی کنند و دوام بسیار بالایی دارند.

زیرانداز حصیری مسافرتی

قیمت زیرانداز حصیری دوازده متری

قیمت زیرانداز 12 متری با توجه به قیمت بازار و نوع زیرانداز تعیین می شود. اترس چادر تولید کننده انواع زیرانداز های مسافرتی ، لوزام سفر مانند صندلی مسافرتی و چادر های ضد آب می باشد. قیمت های ارزان و مناسب، کیفیت بالای محصولات، تنوع و استفاده از مواد درجه یک از مزایا و ویژگی های محصولات اترس چادر می باشد. برای اطلاع از قیمت انواع زیرانداز با بخش فروش در تماس باشید.

4.3/5 - (10 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام