قیمت زیرانداز مسافرتی 6 متری

زیرانداز مسافرتی 9 متری

قیمت زیرانداز مسافرتی 6 متری

زیرانداز مسافرتی 6 متری: انواع زیرانداز مسافرتی در مدل های متنوع در بازار موجود است. برخی از زیراندازها از جنس جاجیم و برخی نیز از حصیر پلاستیک ساخته شده اند. زیرانداز های حصیری مسافرتی دارای تنوع بیشتری هستند. این محصول در گنجایش و ظرفیت های مختلفی تولید می شود. به عنوان مثال انواع زیرانداز 4 متری، 6 متری ، 9 متری و 12 متری از انواع زیرانداز های موجود در بازار هستند.

زیرانداز مسافرتی 9 متری

ویژگی های زیرانداز مسافرتی 6 متری

زیرانداز 6 متری ظرفیت و گنجاییش بالایی دارد و تعداد نفرات بیشتری می توانند از این زیرانداز استفاده کنند. انواع زیرانداز حصیری با دوخت و یا بدون دوخت میانی تولید می شود. این زیرانداز دارای یک دسته است که در هنگام جمع کردن آن، حمل آن را راحت تر می کند. باز و بسته کردن آن به راحتی انجام می گیرد و به عنوان یکی از ملزومات سفر شناخته شده است که داشتن آن برای کسانی که به طبیعت گردی و کمپینگ علاقه دارند ، امری ضروری است.

زیر انداز حصیری 6 متری یک زیرانداز بزرگ و جا دار است. این محصول ضد آب است و به راحتی می توان در مکان هایی که دارای رطوبت هستند از آن استفاده کرد. قیمت زیرانداز حصیری با توجه به قیمت روز مشخص می شود.

قیمت زیرانداز حصیری

خرید زیرانداز شش متری حصیری

برای خرید انواع زیرانداز به بخش فروشگاه اترس چادر مراجعه کنید. اترس چادر به عنوان تولید کننده تجهیزات و ملزومات سفر فعالیت دارد و محصولاتی مانند چادر مسافرتی، زیرانداز و انواع صندلی های تاشو را به بازار عرضه کرده است. برای اطلاع از قیمت انواع زیرانداز با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام