0912 063 4885

قیمت سایبان چتری

قیمت سایبان چتری

قیمت سایبان چتری

قیمت سایبان چتری با توجه به نوع سایبان، برند و کیفیت آن متفاوت است. همانطور که می دانید انواع چتر سایبان با شکل و طرح های متنوع تولید می شود. به عنوان مثال سایبان چتری پایه وسط و پایه بغل از مهم ترین انواع چتر آفتابگیر هستند. تفاوت این دو محصول در محل قرارگیری پایه چتر است. چترهای پایه بغل بزرگتر هستند. این چترها معمولا به دلیل حجم بزرگ و سنگینی دارای چرخ هایی در زیر پایه برای جابه جایی هستند. اما سایبان چتری پایه وسط وزن کمتری دارد و معمولا بدون چرخ تولید می شود.

قیمت سایبان چتری

فروش عمده سایبان چتری

اترس چادر به عنوان تولیدی سایبان چتری فعالیت می کند. انواع چترهای آفتابگیر ساخت داخل و چترهای خارجی و وارداتی در این مجموعه به صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رسند. این چترها با پوشش ضخیم برزنتی خود از نفوذ آفتاب به داخل جلوگیری می کنند. پایه برخی از چترها قابل تنظیم است و شما می توانید اندازه و ارتفاع آن را تغیر دهید. همچنین در زمان بارش برف و باران این چترها ضد آب عمل می کنند و از نفوذ آب به داخل جلوگیری می کنند. بنابراین بهترین گزینه برای فضای باز و محوطه ویلا، باغ و رستوران هستند.

امکان استفاده از میز و صندلی تاشو در زیر این چتر فراهم شده است. معمولا در رستوران و کافی شاپ از چترهای آفتابگیر برای ایجاد یک محیط دلنشین و گرم استفاده می شود.

قیمت سایبان چتری

خرید چتر سایبان

برای خرید چتر سایبان به بخش فروشگاه اترس چادر و قسمت محصولات پیش ساخته مراجعه کنید. این بخش شامل انواع چتر سایبان های داخلی و خارجی است. علاوه بر خرید به صورت اینترنتی امکان خرید محصولات به صورت حضوری و تلفنی نیز فراهم شده است. برای اطلاع از قیمت سایبان چتری و محصولات دیگر مجموعه اترس چادر با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام