قیمت صندلی تاشو

قیمت صندلی تاشو

قیمت صندلی تاشو

قیمت صندلی تاشو با توجه به مدل و نوع صندلی تعیین می شود. انواع صندلی مسافرتی تاشو دارای قیمت های متفاوتی هستند. دلیل این امر تفاوت در طرح و مدل صندلی می باشد. یکی از تجهیزات و وسایلی که در سفر مورد نیاز می باشد، صندلی تاشو است. خرید این محصول برای کسانی که به صورت حرفه ای به طبیعت گردی، کوهنوردی، کمپینگ علاقه دارند و مشغول هستند در اولویت قرار دارد. با توجه به تنوع صندلی های تاشو استفاده از متریال مختلف مانند پلاستیک، فلز و چوب در ساخت آنها می توان صندلی تاشو مورد نظر خود را خریداری کنید.

قیمت صندلی تاشو

مزایای انواع صندلی تاشو

صندلی های تاشو سفری یا صندلی کمپینگ دارای مزایای بسیار زیادی هستند. در درجه اول این صندلی ها دارای وزن کمی هستند و در حالت بسته شدن فضای بسیار کمی را اشغال می کنند، همین امر موجب شده است که به راحتی بتوان آنها را جابه جا کرد و با خود حمل کرد. این صندلی ها معمولا دارای طراحی استاندارد و مناسب بدن انسان هستند. به گونه ای که در صورت استفاده طولانی مدت از آن فرد دچار خستگی و کمر درد نشود. به همین دلیل هنگام خرید صندلی تاشو باید به این نکته توجه شود.

همانطور که گفته شد انواع صندلی سفری قابل حمل چوبی، فلزی و پلاستیکی و یا ترکیبی تولید می شود. با توجه به اینکه پلاستیک وزن کمتری دارد، صندلی تاشو پلاستیکی نیز دارای وزن کمتری است. بنابراین حمل و جابه جایی آن راحت تر است. صندلی راحتیی تاشو که به آن صندلی راحت نشین نیز گفته می شود یکی از انواع صندلی مسافرتی موجود در بازار است.

قیمت صندلی تاشو

قیمت صندلی تاشو مسافرتی

قیمت صندلی تاشو مسافرتی با توجه به برند تولید کننده آن و امکانات و ویژگی هایش تعیین می شود. به عنوان مثال صندلی جا لیوان دار دارای محلی برای قرار دادن لیوان در دسته صندلی است و این خود یک مزیت محسوب می شود. برای اطلاع از قیمت انواع صندلی قابل حمل و تاشو مسافرتی با بخش فروش در تماس باشید.

4.6/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام