قیمت هر متر چادر برزنتی

قیمت هر متر چادر برزنتی

قیمت هر متر چادر برزنتی

قیمت هر متر چادر برزنتی با توجه به قیمت روز تعیین می شود. جنس، بافت و کیفیت پارچه برزنت به کار رفته برای تهیه چادر نیز در قیمت آن موثر است. انواع چادر برزنتی مسافرتی مانند چادر های اتوماتیک و حرفه ای و چادر اسکلتی و گروهی، چادر و روکش انواع خودرو و ماشین، چادر و کاور کالا و تجهیزات و چادر سقفی در بازار تولید می شوند. برزنت به عنوان یک پارچه مقاوم و ضخیم شناخته شده است و یکی از ارزانترین پارچه های موجود در بازار می باشد. به همین دلیل طرافداران زیادی دارد.

خرید آنلاین چادر برزنت

چادر برزنت متری

چادر و پارچه برزنتی متری و رولی به فروش می رسد. امکان فروش چادر های برزنتی به صورت عمده نیز وجود دارد. پارچه برزنت از الیاف مصنوعی و یا طبیعی تهیه می شود. الیاف طبیعی مانند کرباس تا حدودی پارچه تولید شده را ضد آب می کنند. اما الیاف مصنوعی مانند پلی استر موجب می شوند که چادر و پارچه برزنتی کاملا ضد آب شود و ظاهری براق تر داشته باشد. به همین دلیل چادر های برزنتی به دلیل تفاوت در جنس دارای قیمت های متفاوتی هستند.

برزنت پلی استر یکی از مقاوم ترین و بهترین پارچه های برزنتی است. از دیگر پارچه هایی که برای تهیه چادر به کار می رود، برزنت کانتینری است. از این پارچه ضد آب برای پوشش کانتینر ها استفاده می شود. این پارچه کاملا ضد رطوبت است و از ورود اشعه مضر خورشید به داخل جلوگیری می کند.

قیمت چادر ترانزیتی

قیمت انواع چادر برزنت

همانطور که گفته شد قیمت چادر بستگی به عوامل مختلفی دارد. به دلیل نوسانات قیمت چادر و پارچه برزنتی در بازار، امکان درج قیمت چادر برزنت در سایت وجود ندارد. اترس چادر به عنوان تولید کننده پارچه برزنت در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. برای اطلاع از قیمت چادر برزنت با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام