0912 063 4885

قیمت پارچه برزنت ترانزیتی

قیمت پارچه برزنت ترانزیتی

قیمت پارچه برزنت ترانزیتی

قیمت پارچه برزنت ترانزیتی را می‌توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان، مطلع شوید. پارچه برزنت یکی از پرفروش ترین انواع پارچه در بازار محسوب می‌شود. این پوشش برای کاربردهای مختلف به کار می‌رود. یکی از انواع پر کاربرد آن، برزنت ترانزیتی است. در واقع این پوشش همان پارچه کانتینری است. به طوری که نام های مختلفی برای آن در بازار وجود دارد. این پوشش از مواد و الیاف مصنوعی تهیه می‌شود. در نتیجه مقاومت بسیار زیادی در برابر آب دارد. قیمت برزنت متری معمولا با توجه به نوع پارچه متفاوت است. ارزش و قیمت هر پارچه را می‌توانید بر اساس لیست قیمت برزنت به دست آورید.

قیمت پارچه برزنت ترانزیتی

پارچه چادر ترانزیت

قیمت پارچه چادر ترانزیت نیز با توجه به لیست قیمت های موجود در بازار تعیین می‌شود. در فروش اینترنتی پارچه برزنتی می‌توان توضیحات و مشخصات هر محصول را به صورت آنلاین مشاهده کرد. بر طبق این ویژگی می‌توان چادر برزنتی مورد نظر را خریداری کرد. این چادر باید دوخت و کیفیت بسیار بالایی داشته باشد. زیرا در غیر این صورت بعد از گذشت مدت زمانی از خرید آن، ممکن است دچار آسیب شود. آسیب های محیطی و جوی مانند بارش برف و باران و یا تابش نور خورشید از عوامل خرابی چادر ترانزیتی هستند. هزینه خرید برزنت نیز با توجه به نوع برزنت تعیین می‌شود. قیمت پارچه برزنت ترانزیتی در سایت درج شده است.

قیمت پارچه برزنت ارزان

برزنت معمولا به صورت متری، رولی و یا عمده به فروش می‌رسد. در صورتی که متراژ بیشتری خریداری شود، طبیعتا قیمت آن نیز ارزان تر است. قیمت پارچه برزنت ارزان نیز بر همین اساس تعیین می‌شود. از این رو باید در هنگام انتخاب نوع پارچه به مشخصات و ویژگی‌های آن دقت شود. گاهی نوع پارچه موجب می‌شود که قیمت عمده آن نیز بیشتر یا ارزانتر شود. برزنت متری بر اساس قیمت روز تغییر می‌کند. از یان رو قبل از خرید با کارشناسان در تماس باشید. برزنت با رنگ متنوع نیز در سایت موجود است.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام