0912 063 4885

قیمت پارچه برزنت سفید

قیمت پارچه برزنت سفید

قیمت پارچه برزنت سفید

قیمت پارچه برزنت سفید را می‌توانید از طریق مراجعه حضوری یا تماس تلفنی مطلع شوید. رنگ پارچه برزنت تاثیری در قیمت آن نخواهد داشت. اما گاهی اوقات یک رنگ خاص در بازار کمیاب می‌شود. میزان فروش هر پارچه با رنگ متفاوت می‌تواند روی قیمت نهایی تاثیر داشته باشد. پارچه برزنت سفید رنگ یکی از پرفروش ترین انواع این پوشش ضد آب است. قیمت پارچه برزنتی نخی با متریال دیگر تفاوت دارد. البته بیشتر افراد این پارچه را در نوع سه لا شش لا یا کانتینری خریداری می‌کنند. پارچه باید با دوخت مناسب برای تولید چادر به کار رود. این چادر ممکن است، چادر ماشین یا چادر مسافرتی باشد.

انواع برزنت و کاربرد آن

پارچه برزنت ارزان

یکی از پوشش‌های پرکاربرد در صنایع مختلف، چادر برزنتی است. این پوشش قیمت بسیار مناسبی دارد. معمولا هزینه هر مترمربع از آن به صورت روزانه تعیین می‌شود. البته در چند سال اخیر این مشکل ایجاد شده است. زیرا هیچ کدام از محصولات قیمت ثابتی در طی چند ماه ندارند. همین نوسان قیمت موجب شده است، قیمت ها به صورت روزانه مشخص شوند. البته برزنت سفید، سبز، آبی و … همگی دارای قیمت کمی هستند. در نتیجه مشتری می‌تواند این نوع پارچه ها را با متراژ بالاتری خریداری کند. گاهی از طریق فروش اینترنتی پارچه برزنتی، تخفیف بیشتری نیز به خریدار داده خواهد شد.

چادر برزنتی نخی سفید

برای برخی از مصارف نیز به رنگ خاصی از برزنت است. به همین دلیل انواع رنگ‌ها در بازار موجود است. اما رنگ سفید یکی از پرطرفدارترین رنگ‌های موجود در بازار است. معمولا برای تولید آن از رنگ‌های ملایم استفاده می‌شود. به ویژه نوع نخی آن دارای رنگ‌های کم رنگ است. البته برخی از افراد تمایل دارند برای پوشش ماشین یا سقف از رنگ‌های جیغ و پررنگ استفاده کنند. برخی نیز از برزنت راه راه برای پوشش مکان مورد نظر استفاده می‌کنند. برزنت با رنگ سفید را می‌توانید به صورت اینترنتی نیز خریداری کنید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام