قیمت پارچه برزنت مشکی

قیمت برزنت

قیمت پارچه برزنت مشکی

قیمت پارچه برزنت مشکی به عنوان یکی از انواع پرطرفدار برزنت، متاثر از قیمت روز برزنت است. معمولا این پارچه مقاوم در رنگ های متنوع تولید می شود. اما رنگ مشکی آن بسیار پرکاربرد است. برای تهیه انواع چادر مسافرتی، چادر ضد آب، روکش کالا، کاور خودرو و … از این رنگ استفاده می‌شود. بنابراین این پارچه بسیار پرمصرف است. قیمت پارچه برزنت کیفی نیز بر همین اساس تعیین می شود. به همین دلیل انواع برزنت با رنگ های متنوع در بازار موجود است. زیرا این پارچه در صنعت کیف و کفش سازی نیز کاربرد گسترده ای دارد. همینطور برای تهیه چادرهای مسافرتی از این نوع پارچه استفاده می شود. پارچه برزنت ضد آب را می‌توانید به عنوان برزنت سقفی نیز استفاده کنید.

عکس چادر برزنتی

برزنت 3 لا 6 لا مشکی

برزنت 3 لا 6 لا مشکی نیز به عنوان پرفروش ترین پارچه کاربرد دارد. برای تهیه انواع چادرهای گروهی و اسکلتی از این پارچه استفاده می شود. به همین دلیل برای خرید برزنت باید از این نوع استفاده کرد. یکی از ویژگی های این پارچه ضد آب بودن آن است. همین امر موجب شده است که در برابر نفوذ آب، به اصطلاح آب گریز باشد. برای همین انواع برزنت با کیفیت های متنوع تولید می شود. قیمت برزنت هیئت به عنوان یکی از انواع برزنت نیز بستگی به قیمت همین پارچه دارد. شما می توانید برزنت سه لا شش لا را از طریق بخش فروش مجموعه اترس چادر خریداری کنید. فروش تمامی چادرهای و پارچه های برزنتی از طریق فروشگاه یا پیج و یا به صورت حضوری انجام می شود. پارچه برزنت متری مشکی در پیج موجود است.

پارچه برزنت کیف

قیمت پارچه برزنت مشکی نخی

برزنت نخی همان برزنت معمولی است. زیرا در ساخت آن از الیاف طبیعی استفاده می شود. همین امر موجب شده است که این نوع پارچه کیفیت مطلوبی داشته باشد. حتی تا حد زیادی در برابر نفوذ آب مقاوم است. قیمت پارچه برزنتی نخی را می توانید از طریق مجموعه اترس چادر با قیمت مناسب خریداری کنید. قیمت پارچه برزنت مشکی را می توانید با سایر پارچه های موجود در بازار مقایسه کنید.

در ادامه کاربرد های این پارچه را ذکر خواهیم کرد.

1- به عنوان پوشش سقف اسپیس فریم

یک پوشش مقاوم روی سقف های ساخته شده با اسپیس فریم ایجاد می کند.

2-.پارچه برزنت مشکی برای روکش و چادر خودرو

به عنوان چادر سواری در انواع خودرو کاربرد دارد.

3- پوشش و کاور کالا و تجهیزات

تمامی کالا و تجهیزات صنعتی را میتوان با آن کاور کرد.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام