0912 063 4885

قیمت پارچه ترانزیتی

پارچه برزنت ترانزیتی

قیمت پارچه ترانزیتی

قیمت پارچه ترانزیتی با توجه به نوع آن متفاوت است. برخی از انواع برزنت ترانزیتی به صورت ضخیم، نازک، یک رو و دو رو تولید می‌شوند. به همین دلیل از نظر قیمت با یکدیگر متفاوت هستند. این موضوع موجب شده است که هزینه‌های مشخصی برای متراژ معینی از آن نتوان در نظر گرفت. پارچه برزنتی معمولا از کرباس یا الیافی مانند پلی استر تولید می‌شود. این الیاف موجب می‌شوند که پارچه به صورت ضد آب عمل کند. وزن پارچه برزنت برای پوشش کامیون یا کانتینر باید کم باشد. در غیر این صورت باید از پوشش مناسب تری برای این کار استفاده کرد. در حال حاضر تنها مورد مناسب برزنت کانتینری است. برخی از ویژگی‌های این پارچه عبارتند از:

  1. مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت
  2. دوام و عمر طولانی
  3. مقاومت در برابر شرایط جوی
  4. مناسب برای پوشش بار در تابستان و زمستان
  5. ضد آب و آب گریز

قیمت پارچه برزنت ترانزیتی

قیمت رول پارچه برزنت ترانزیتی

رول برزنت ترانزیتی یا برزنت کامیونی معمولا دارای قیمت مشخصی است که به صورت روزانه تعیین می‌شود. خرید رول و طاقه از نظر صرف هزینه، به صرفه تر است. بهتر است به صورت عمده و یکجا پارچه مورد نظر را خریداری کرد. زیرا در غیر این صورت هزینه‌ی بیشتری برای خرید پارچه برزنت باید پرداخت کنید. رول برزنت معمولا به دلیل تنوع در جنس و متریال با قیمت های متنوعی در بازار وجود دارد. پارچه های تولید شده به صورت ترانزیتی و کانتینری قیمتی مشابه با سایر انواع برزنت دارند. اما شاید بتوان گفت از نظر کیفیت بهتر هستند.

خرید رول پارچه کانتینری

برای خرید رول پارچه کانتینری و برزنت ترانزیتی می‌توانید از طریق فروشگاه آنلاین یا مراجعه حضوری اقدام کنید. این امر موجب می‌شود که شما بتوانید پارچه مورد نظر را با قیمت تولیدی خریداری کنید. پارچه ترانزیتی با کیفیت بالا در مجموعه اترس چادر تولید و به طور مستقیم در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

5/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام