قیمت چادر برزنتی بزرگ

چادر برزنت متری چند؟

قیمت چادر برزنتی بزرگ

قیمت چادر برزنتی بزرگ: چادر برزنتی از برزنت تهیه می شود. همانطور که می دانید برزنت یک پارچه مقاوم و آب گریز است که کاربردهای فراوانی دارد. در واقع پارچه برزنت با خواص مختلف تولید می شود. ابعاد و بزرگی چادر بستگی به اندازه مورد نیاز دارد. گاهی اوقات برای پوشش بار و کالا در کامیون ها از چادرهای برزنتی استفاده می شود. در این مواقع از برش های بزرگ استفاده می شود. دوخت چادرهای بزرگ بسیار اهمیت دارد و باید تا حد امکان استاندارد باشد. قیمت چادر نیز به ابعاد آن بستگی دارد.

قیمت چادر برزنت

دوخت چادر برزنتی در ابعاد بزرگ

با توجه به کاربرد پارچه برزنت انواع چادرهای برزنتی دوخته می شوند. از برزنت برای تهیه انواع چادر مسافرتی، پوشش سقف های اسپیس فریم، پوشش کامیون و وسایل نقلیه سنگین، پوشش تجهیزات در کارخانه و … استفاده می شود. فرقی ندارد جنس چادر چیست، مهم دوخت و طراحی مناسب آن است. برخی از چادرها نسوز، شمعی، پلی استر، پی وی سی و … هستند. در واقع با توجه به کاربرد آن جنس پارچه مشخص می شود. بیشتر چادرهای مسافرتی از پلی استر تهیه می شوند. البته برخی دیگر مانند چادر گروهی و اسکلتی از برزنت معمولی تهیه می شوند.

اترس چادر در کنار تولید پارچه های برزنتی، دوخت چادر را هم انجام می دهد. برش و دوخت آن در کارگاه انجام می شود. این دوخت و برش اولیه باید بسیار دقیق باشد. برای خرید انواع پارچه برزنتی به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید.

پارچه برزنت

ابعاد چادر برزنت

چادر برزنت در ابعاد مختلف تولید می شود. فروش این محصول به صورت رولی، متری و عمده است. با توجه به کاربرد آن ابعاد آن نیز مشخص می شود. قیمت چادر برزنتی بزرگ و کوچک نیز با توجه به جنس پارچه تعیین می شود. انواع پارچه برزنت ارزان قیمت مانند برزنت کانتینری، برزنت شمعی، برزنت پلی استر، برزنت نانو و … در ابعاد و اندازه های مخلف برش خورده و دوخته می شوند.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام