قیمت چادر برزنتی ماشین

خرید چادر برزنتی دست دوم

قیمت چادر برزنتی ماشین

قیمت چادر برزنتی ماشین و خودرو با توجه به جنس چادر، دوخت و کیفیت آن مشخص می شود. انواع چادر برزنت برای خودرو ها مختلف تولید می شود. پارچه برزنت دارای کیفیت بالایی است و یکی از مقاوم ترین انواع پارچه در بازار می باشد. برزنت از کرباس یا پلی استر تهیه می شود و به عنوان یک پارچه ضد آب شناخته شده است. بنابراین این پارچه از نفوذ رطوبت به داخل جلوگیری می کند و برای پوشش خودرو در برابر شرایط جوی محافظت می کند.

قیمت چادر برزنتی ماشین

ویژگی انواع چادر خودرو

چادر برزنت ماشین علاوه بر جلوگیری از نفوذ رطوبت از ورود و نفوذ نور خورشید نیز جلوگیری می کند. یکی از مواردی که ممکن است به ظاهر ماشین ها آسیب بزند، نور خورشید است، بنابراین باید از پارچه مقاوم برزنت برای پوشش ماشین استفاده کرد. دوخت چادر ماشین باید استاندارد باشد و این در کیفیت چادر تاثیرگذار است. پارچه برزنت به عنوان یک پارچه ضخیم شناخته شده است که علاوه بر استفاده از آن به عنوان چادر خودرو، برای روکش بار، تهیه انواع چادر های مسافرتی و … نیز کاربرد دارد.

برزنت ضد آب یکی از پرطرفدارترین انواع پارچه می باشد. انواع برزنت آب گریز مانند برزنت کانتینری، برزنت شمعی، برزنت پلی استر و برزنت نانو در بازار تولید می شود که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. پارچه های دارای الیاف مصنوعی دارای ظاهری براق تر هستند و در برابر رطوبت مقاوم ترند، بنابراین برای روکش خودرو می توانند گزینه مناسبی باشند. قیمت چادر برزنت با توجه به نوع خودرو متفاوت است.

قیمت چادر برزنتی ماشین

قیمت چادر برزنت

قیمت برزنت مناسب برای ماشین با توجه به جنسو کیفیت پارچه و مدل ماشین مشخص می شود. انواع چادر خودرو برای پوشش خودرو های ساخت داخل و انواع خودرو های خارجی در بازار تولید می شود. اترس چادر تولید کننده انواع پارچه برزنت مناسب برای پوشش خودرو می باشد. برای اطلاع از قیمت انواع چادر برزنتی و خرید چادر برزنت با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام