0912 063 4885

قیمت چادر برزنت ارزان

چادر برزنت متری چند؟

قیمت چادر برزنت ارزان

قیمت چادر برزنت ارزان: از پارچه برزنت انواع چادر برزنت با دوخت و طراحی استاندارد تهیه میشود. یک چادر برزنتی ممکن است از جنس برزنت 3 لا 6 لا، برزنت کانتینری یا برزنت نانو باشد. معمولا از پارچه برزنت پلی استر برای ساخت چادر مسافرتی استفاده می‌شود. اما برای تولید روکش و چادر خودرو، بخش برزنتی چتر و سایبان از برزنت معمولی استفاده می‌شود. پارچه برزنت ضد آب است و قیمت ارزانی دارد. قیمت چادر برزنت ارزان به صورت متری محاسبه می‌شود. این چادر با توجه به قیمت روز تعیین قیمت میشود. برای اطلاع از قیمت نیز میتوانید به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید.

لیست قیمت برزنت

قیمت هر متر چادر برزنتی

قیمت هر متر چادر برزنتی با توجه به متراژ و ابعاد آن مشخص می‌شود. برزنت به صورت متری به فروش می‌رسد. اما منطور از متری، متر مربع است. بنابراین هنگام خرید پارچه برزنت به این مورد دقت کنید. قیمت چادر برزنت ارزان از سایر پارچه ها کمتر است. این پارچه بسیار ضخیم است و در برابر رطوبت مقاوم است. به همین دلیل برای پوشش کالا و تجهیزات از این پارچه استفاده می شود. برزنت یک پارچه ی مقاوم است. این پارچه در برابر نور خورشید مقاوم است. در واقع اشعه ی یو وی را از خود عبور نمی‌دهد.

دوخت چادر برزنت بسیار مهم است. در هنگام خرید انواع چادر برزنتی به دوخت آن دقت کنید. دوخت این پارچه باید استاندارد باشد. در صورت عدم استاندارد بودن دوخت، بعد از مدتی دچار آسیب خواهد شد. اترس چادر به عنوان تولید کننده انواع پارچه برزنتی فعالیت دارد.

کاربرد چادر برزنت

قیمت رول برزنت

برزنت به صورت رولی و عمده نیز به فروش می‌رسد. انواع پارچه برزنت با قیمت ارزانتری به صورت عمده به مشتریان فروخته می‌شوند. این پارچه ها کیفیت بالایی دارند. به همین دلیل برای روکش انواع کالا و تجهیزات از این پارچه استفاده می‌شود. دوام و عمر طولانی برزنت موجب شده است که این پارچه کاربرد فراوانی داشته باشد.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام