قیمت چادر برزنت ترانزیتی

بهترین برزنت کانتینری

قیمت چادر برزنت ترانزیتی

قیمت چادر برزنت ترانزیتی با توجه به قیمت چادر کانتینری در بازار تعیین می شود. چادر برزنتی معمولا از انواع پارچه برزنت تهیه می شود. یکی از این نوع برزنت ضد آب، پارچه کانتینری است. نوع کانتینری دارای قیمت ارزان و مناسب است. بیشترین کاربرد آن برای پوشش کانتینر در خودروهای ترانزیتی است. قیمت پارچه برزنت ارزان در بازار به دلیل تنوع این پارچه متفاوت است. در نتیجه از انواع این پارچه با کیفیت های مختلف در بازار وجود دارد. مثلا به صورت یک رو یا دو رو در صنایع متنوع به کار می رود. در حمل و نقل جاده ای می توان از انواع پارچه های ترانزیتی و کانتینری استفاده کرد. دلیل این امر مقاومت بالای این پارچه ها در برابر نفوذ آب و نور خورشید است.

لیست قیمت برزنت کانتینری

لیست قیمت برزنت ضد آب کانتینری

برزنت ضد آب کانتینری دارای قیمت های متنوعی است. دلیل این امر تفاوت در جنس این پارچه است. به عنوان مثال قیمت برزنت یک رو با دو رو متفاوت است. به همین دلیل قبل از خرید پارچه کانتینری باید از لیست قیمت برزنت ضد آب مطلع شوید. قیمت برزنت ضخیم  از پارچه های نازک بیشتر است. یکی از کاربردهای پارچه برزنت، استفاده از آن برای پوشش کولر آبی است. پارچه ترانزیتی دارای کیفیت های متنوعی است که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. لیست قیمت برزنت کولر را نیز می توانید از طریق تماس با بخش فروش مطلع شوید. چادر ترانزیتی معمولا به صورت آب گریز یا ضد آب ساخته می شود. مثلا در مواد اولیه از الیاف مصنوعی استفاده می شود. این الیاف مانند پلی استر، پارچه برزنت ترانزیتی و کانتینری را در برابر نفوذ آب مقاوم می کنند.

انواع پارچه ترانزیتی

خرید چادر برزنت ترانزیتی

برای خرید انواع برزنت مانند برزنت شمعی، برزنت کانتینری، برزنت پلی استر و … می توانید به صورت آنلاین محصولات را خریداری کنید. قیمت چادر برزنت ترانزیتی در پیج اینستاگرام اترس چادر نیز با قیمت های روز قرار داده شده اند. برزنت کانتینری یکی از انواع پرفروش پارچه برزنت است.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام