قیمت چادر برزنت ضد آب

قیمت برزنت چادری

قیمت چادر برزنت ضد آب

قیمت چادر برزنت ضد آب با توجه به جنس، بافت و قیمت روز تعیین می شود. از پارچه برزنتی برای تهیه انواع چادر برزنت استفاده می شود. به عنوان مثال محصولاتی مانند چادر خودرو، چادر مسافرتی، چادر روکش کالا و … به عنوان محصولات برزنتی تولید و عرضه می شوند. فروش پارچه برزنتی به صورت اینترنتی و آنلاین از طریق فروشگاه قابل انجام است. همانطور که می دانید انواع برزنت تولید شده از نظر جنس با یکدیگر متفاوت هستند و برای تهیه انها از الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده می شود.

قیمت چادر برزنت

ویژگی چادرهای برزنتی

برزنت از کرباس یا پلی استر تهیه می شود. این پارچه ضخیم به عنوان یکی از مقاوم ترین پارچه های موجود در بازار شناخته شده است که از آن برای تهیه چادر برزنتی استفاده می شود. انواع کاور و چادر از برزنت های ضد آب تهیه می شوند. به عنوان مثال از برزنت کانتینری، چادر کانتینری تهیه می شود. این چادر را برای پوشش کانتینر و در وسایل نقلیه سنگین برای پوشش بار استفاده می کنند. برای خرید چادر برزنت به بخش فروشگاه اترس چادر مراجعه کنید.

برزنت پلی استر که برای تهیه انواع چادر ضد آب به کار می رود یک ماده مصنوعی است که به عنوان الیاف برزنت کاربرد دارد. ظاهر پارچه های برزنت پلی استر نسبت به برزنت ها با الیاف طبیعی براق تر است. برای مشاهده انواع مصالب درباره محصولات برزنت به بخش برزنتی مراجعه کنید.

خرید چادر برزنتی دست دوم

قیمت چادر برزنتی

چادر برزنتی با توجه به متراژ، جنس، قیمت روز و … قیمت گذاری می شود. این چادر ها را می توان به عنوان کاور و پوشش تجهیزات به کار برد. انواع برزنت شمعی، نانو، ضد آب، برزنت مشمایی و برزنت کانتینری کاربرد های مخصوص به خود را دارند. برای اطلاع از قیمت انواع چادر برزنت با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام