قیمت چادر برزنت متری در بازار

قیمت برزنت چادری

قیمت چادر برزنت متری در بازار

چادر برزنت یکی از محصولات پر فروش است که کاربرد های بسیار زیادی دارد. همانطور که می دانید این محصول از پارچه برزنتی تهیه می شود و قیمت برزنت متری نیز با توجه به قیمت روز محاتسبه می شود. انواع پارچه های برزنتی 3 لا نخ و 6 لا نخ برای تهیه انواع چادر به کار می روند. اکثر پارچه های برزنتی ضد آب هستند و از الیاف طبیعی و مصنوعی تهیه می شوند. کاربرد اصلی این پارچه برزنت برای تهیه انواع چادر خودرو، کامیون، تریلی و انواع خیمه ها و چادر های مسافرتی اسکلتی و گروهی است. برزنت در رنگهای یشمی، سبز، خاکی و مشکی تولید می شود.

خرید چادر برزنتی دست دوم

ویژگی چادر برزنت ضد آب

برزنت به عنوان یک پارچه ضد آب شناخته شده است. در واقع این پارچه از نفوذ آب و رطوبت جلوگیری می کند. به عنوان یکی از ضخیم ترین پارچه های موجود در بازار، در صنایع مختلف کاربرد دارد. با توجه به کیفیت بالا و قیمت ارزان یکی از پر فروش ترین انواع پارچه در بازار است. برزنت ضد آب برای تهیه چادرهای مسافرتی، چادر و برزنت سقفی، چادر خودرو و اتومبیل و … کاربرد دارد. کیفیت و کارایی برزنت با توجه به الیاف به کاررفته برای تهیه آن، تعیین می شود.

در مجموعه اترس چادر فروش چادر برزنت و پارچه های برزنتی به صورت متری، جزء و عمده صورت می گیرد. با توجه به نوسانات قیمت پارچه برزنت در بازار، قیمت آن با توجه به قیمت روز محاسبه می شود. انواع چادرهای نظامی، خیمه ای، اسکلتی، روکش کالا، چادر هلال احمر و … در این مجموعه به فروش می رسند.

لیست قیمت برزنت

لیست قیمت برزنت متری

قیمت انواع چادرهای برزنتی با توجه به قیمت برزنت مشخص می شود. قیمت برزنت با عرض های مختلف با یکدیگر متفاوت است. انواع برزنت در عرض یک  متر، یک و نیم متر و عرض دو متر تولید می شود. این پارچه کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف دارد. برای اطلاع از قیمت انواع برزنت و نحوه فروش چادر برزنت به صورت متری با بخش فروش تولیدی برزنت در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام