0912 063 4885

قیمت چادر برزنت کانتینری

قیمت چادر برزنت کانتینری

قیمت چادر برزنت کانتینری

قیمت چادر برزنت کانتینری: با توجه به لیست قیمت برزنت کانتینری، قیمت چادرهای کانتینری نیز مشخص می شود. این نوع برزنت ضد آب و مقاوم است. معمولا به صورت یک رو و دو رو تولید می شود. برای پوشش کانتینر در حمل و نقل جاده ای کاربرد بسیار گسترده ای دارد. اما در صنایع دیگر نیز به کار می رود. این پارچه برای روکش کولر آب، پوشش تراس و بالکن نیز کاربرد دارد. درواقع این محصول کاربردهای بسیار زیادی دارد. به عنوان مثال برای روکش گلخانه و سقف سوله نیز می توان از این پارچه استفاده کرد. سازه های اسپیس فریم نیز با استفاده از پارچه سقفی برزنت کانتینری پوشانده می شوند.

قیمت چادر برزنت کانتینری

مزایای چادر برزنت کانتینری چیست؟

یکی از ویژگی ها و مزایای چادر کانتیری ضد آب بودن آن است. درواقع این پارچه ها آب گریز هستند. همین موضوع باعث می شود در شرایط جوی مختلف مقاوم باشد. در هنگام بارش باران و برف نیز می توان به طور کامل به این پارچه اعتماد کرد. زیرا به هیچ عنوان رطوبت به داخل آن نفوذ نمی کند. همین ویژگی موجب کاربردهای بسیار زیاد این پارچه برزنتی شده است. در فصل زمستان که از کولر آبی استفاده نمی شود. می توان برای پوشش آن از این پارچه استفاد کرد. این پوشش موجب می شود که در هنگام بارش باران، کولر دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نشود. همچنین از ورود گرد و غبار از طریق کولر به داخل منزل جلوگیری می کند.

در حمل و نقل جاده برای پوشش کالا و بار نمی توان از پوشش های سنگین فلزی استفاده کرد. زیرا این پوشش ها موجب می شوند که وزن وسیله نقلیه بالا رود و حرکت به سختی انجام شود. به همید دلیل از پوشش و کاور مقاومی مانند برزنت کانتینری استفاده می شود. این پارچه با قیمت کم و ارزان گزینه مناسبی برای روکش کانتینر، کامیون و تریلی است.

قیمت چادر برزنت کانتینری

قیمت برزنت کانتینری

پارچه کانتینری مناسب چادر کانتینری به صورت متری قیمت گذاری می شود. با توجه به نوسانات قیمت پارچه در بازار امکان درج قیمت در حال حاضر وجود ندارد. قیمت کم، کیفیت بالا و مقاومت زیاد از ویژگی های این پارچه برزنتی است. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه کانتینری و سفارش آن با بخش فروش مجموعه اترس چادر در تماس باشید.

5/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام