0912 063 4885

قیمت چادر عشایری

چادر نظامی برزنتی

قیمت چادر عشایری

قیمت چادر عشایری با توجه به ابعاد و قیمت روز تعیین می شود. چادر گروهی عشایری یک چادر اسکلتی ضد آب است که برای اسکان طولانی مدت در شرایط دشوار جوی کاربرد دارد. همانطور که می دانید عشایر ایران از سیاه چادر به عنوان سرپناه استفاده میکنند. این چادر نیز با الهام از سیاه چادر از برزنت تهیه شده است و مانند آن با طناب و میخ به زمین متصل می شود. این چادرها با نام چادر نظامی نیز شناخته می شوند. یکی از ویژگی های اصلی این چادرهای مسافرتی، مقاومت بالای آن است.

چادر نظامی برزنتی

خرید چادر گروهی عشایری

برای خرید چادر عشایری می توانید از طریق بخش فروشگاه سایت اقدام کنید. انواع چادرهای برزنتی در قسمت محصولات مسافرتی به فروش می رسند. چادرهای مسافرتی از برزنت و پلی استر تهیه می شوند. انواع چادر حرفه ای، اتوماتیک، اسکلتی و … در این مجموعه به مشتریان به صورت حضوری و آنلاین ارائه می شود. خرید چادر اسکلتی برای کسانی که به صورت حرفه ای به طبیعت گردی و کوهنوردی مشغول هستند، توصیه می شود. در واقع این چادر مقاوم می تواند سالها کاربرد داشته باشد و اصلا دچار مسکل نشود.

اغلب طبیعت گردان و کوهنوردان وسایل بادوام با عمر طولانی را برای خرید انتخاب می کنند. در واقع چادرهای گروهی بسیار مقاوم هستند و برای استفاده در فصول مختلف کاربرد دارند. این چادرهای ضد آب را می توان برای کمپینگ و اسکان طولانی مدت به کار برد.

تولید کننده چادر عشایری و گروهی

اترس چادر به عنوان تولید کننده چادر مسافرتی فعالیت دارد. انواع چادرهای مسافرتی با برندهای ایرانی و خارجی در این مجموعه به مشتریان عرضه می شوند. این چادرها همگی دارای کیفیت بالا و قیمت ارزان و مناسب هستند. با هر بودجه و هزینه ای چادر مسافرتی مناسب قابل خریداری است. برای اطلاع از قیمت چادر عشایری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (10 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام