قیمت چادر ماشین

چادر سواری

قیمت چادر ماشین

قیمت چادر ماشین با توجه به قیمت روز انواع چادر برزنتی برای ماشین تعیین می‌شود. یکی از پارچه های مناسب برای چادر سواری، برزنت است. البته از انواع پارچه های مقاوم نیز برای روکش خودرو استفاده می‌شود. برای خودروهای سواری در ایران انواع پوشش های ضد آب وجود دارد. قیمت پارچه چادر ماشین نیز با توجه به جنس آن مشخص می‌شود. در ایران از خودروهایی مانند پراید، تیبا، پژو، کوئیک، ساینا و … بیشتر استفاده می‌شود. به همین دلیل اغلب محصولات برای این نوع ماشین‌ها طراحی شده اند. برخی از انواع چادر نیز برای تمامی خودروها قابل استفاده هستند. در دامه به ترتیب خودروهایی که برای آنها از چادر استفاده می‌شود ذکر می‌کنیم:

  • چادر ماشین پژو 206
  • چادر ماشین پژو 405
  • چادر خودرو سمند
  • خودرو تیبا
  • ماشین کوئیک
  • پراید

چادر ماشین برزنتی

چادر ماشین ضد آب

قیمت چادر ماشین ضد آب را می‎‌توان با توجه به جنس آن تخمین زد. اما معمولا به دلیل نوسانات قیمت در بازار، این پوشش باید به صورت روزانه از نظر قیمت چک شود. با توجه به وجود خودرو های متنوع برای هر کدام یک چادر مخصوص طراحی می‌شود. در نتیجه پوشش باید به صورت ضد آب باشد. این پوشش از نفوذ آب به داخل جلوگیری می‌کند. در نتیجه در صورت نفوذ آب، لایه های آن موجب می‌شوند که خودرو آسیب نبیند. بهترین چادر ماشین را می‌توانیم از بین انواع چادر سواری انتخاب کنیم. ضد آب بودن یک پارچه در اثر مواد اولیه مورد استفاده در آن تعیین می شود. برای انواع چادرهای ضد آب از الیاف مصنوعی استفاده می‌شود. این الیاف موجب می‌شوند که پوشش مورد نظر مقاوم تر باشد.

چادر خودرو

بهترین چادر خودرو

برای انتخاب بهترین چادر خودرو باید به جنس آن دقت شود. معمولا جنس آن نیز باید از برزنت باشد. برزنت یک پارچه مقاوم و ضد آب است. همچنین در اثر شرایط جوی خودرو دچار آسیب نمی شود. چادر ضد آب خودرو را می‌توانید از طریق سایت نیز سفارش دهید.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام