قیمت چادر مسافرتی 12 نفره

چادر فنری مسافرتی

قیمت چادر مسافرتی 12 نفره

قیمت چادر مسافرتی 12 نفره به عنوان یک چادر با گنجایش بالا، با توجه به برند تولید کننده و جنس و بافت چادر تعیین می شود. انواع چادرهای تولید شده دارای امکانات و ویژگی های مختلفی هستند. همین امر روی قیمت محصول تاثیر زیادی دارد. به همین دلیل قبل از خرید چادر سفری باید از قیمت آن مطلع شویم. چادر سفری دوازده متری گنجایش بالایی دارد. معمولا انواع مختلفی از چادر مانند چادرهای حرفه ای، اتوماتیک، معمولی و چادرهای برزنتی گروهی در این ابعاد تولید می شوند. اترس چادر به عنوان تولیدی چادر مسافرتی فعالیت دارد.

چادر مسافرتی دو نفره ارزان

ویژگی چادر مسافرتی با گنجایش بالا

یکی از چادرهای تولید شده توسط اترس چادر، چادر دوازده نفره است. بارزترین ویژگی چادرهای بزرگف جادار بودن آنهاست. اگر به سفر و طبیعت گردی علاقه دارید و جمعیت خانواده شما زیاد است بهترین گزینه استفاده از چادرهای گروهی و بزرگ است. چادر با گنجایش بالا موجب راحتی استفاده کننده می شود. جنس این چادرها از برزنت ضد آب است. برخی از چادرهای تولید شده نیز از پلی استر تهیه می شوند. به همین دلیل بافت و جنس چادر از اهمیت زیادی برخوردار است.

معمولا چادرهای گروهی برزنتی به عنوان چادر امدادی در شرایط سخت کاربرد دارند. به عنوان مثال انواع چادر هلال احمر در شرایط جوی سخت مانند زمان بروز حوادثی مثل سیل و زلزله استفاده می شود. بنابراین این چادر به عنوان یکی از مقاوم ترین چادرها برای کمپینگ و سفر به کار می رود.

چادر مسافرتی اتوماتیک

قیمت چادر 12 نفره

همانطور که در بالا اشاره شد، چادرهای مسافرتی در گنجایشهای مختلفی تولید می شوند. این امر موجب می شود که مشتری بتواند از بین چادر های موجود، چادر مناسب را انتخاب کند. برای اطلاع از قیمت چادر 12 نفره و تمامی محصولات و تجهیزات و لوازم سفر در اترس چادر با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام