قیمت چادر مسافرتی 6 نفره

قیمت چادر مسافرتی 6 نفره

قیمت چادر مسافرتی 6 نفره

قیمت چادر مسافرتی 6 نفره به عنوان یک چادر بزرگ با توجه به برند، جنس و بافت چادر تعیین می شود. معمولا چادرهای مسافرتی از برزنت و پلی استر تهیه می شوند. انواع مختلف چادر کمپینگ شامل چادر معمولی، اتوماتیک، حرفه ای، چادر گروهی، چادرهای اسکلتی و … در بازار وجود دارد که هر کدام دارای قیمت های متفاوتی هستند. چادر 6 نفره برای تعداد 6 نفر تولید شده اما میتواند گنجایش بالاتری نیز داشته باشد. به عنوان مثال چادرهای تک نفره دارای گنجایش تا 2 نفر نیز هستند. برای خرید چادر مسافرتی باید به بخش محصولات مسافرتی سایت مراجعه کنید.

قیمت چادر مسافرتی 6 نفره

بهترین چادر مسافرتی کدام چادر است؟

یکی از بهترین انواع چادرهای مسافرتی که در بازار موجود است، چادر برزنتی است. به دلیل وجود برزنت در پوشش چادر، از نفوذ رطوبت به داخل جلوگیری می کند و تا حد زیادی در برابر شرایط جوی مختلف مقاوم است. به همین دلیل بهتر است از چادرهای برزنتی برای سفر استفاده شود. کسانی که به کمپینگ و طبیعت گردی علاقه دارند، می توانند از انواع مختلف چادر سفری که در بازار است، استفاده کنند.

یکی از نکاتی که به هنگام خرید چادر مسافرتی باید مد نظر قرار داد، سادگی در باز و بسته شدن و سبکی چادر است. در صورتی که باز و بسته کردن چادر سخت باشد، شخص باید زمان زیادی را برای این کار بگذارد. به همین دلیل اکثر افراد از چادرهای اتوماتیک استفاده می کنند. این چادرها بدون نیاز به کمک به راحتی باز و بسته می شوند. قیمت چادر مسافتری 12 نفره با چادر 6 نفره متفاوت است.

قیمت چادر مسافرتی 6 نفره

خرید چادر سفری 6 نفره

برای خرید چادر مسافرتی 6 نفره به بخش فروشگاه اترس چادر مراجعه کنید. امکان خرید انواع چادرهای سفری با قیمت های مناسب برای مشتریان فراهم شده است. اترس چادر تولیدکننده انواع لوازم سفر مانند صندلی مسافرتی، چادر سفری و زیرانداز مسافرتی است و در بخش فروش چادر مسافرتی فعالیت گسترده دارد. برای اطلاع از قیمت انواع چادر سفری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (12 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام