قیمت چادر مسافرتی

چادر مسافرتی بزرگ

قیمت چادر مسافرتی

قیمت چادر مسافرتی با توجه به برند تولیدی، بزرگ و کوچک بودن چادر و کیفیت و جنس آن بستگی دارد. انواع چادر های مسافرتی با کیفیت های مختلف مانند چادر مسافرتی عصایی، فنری، حرفه ای و اتوماتیک در بازار وجود دارد. چادر های مسافرتی با توجه به کاربردشان ویژگی های متفاوتی دارند. برخی از افراد از این چادر های مسافرتی بزرگ و کوچک برای اسکان های طولانی مدت و برخی برای اسکان موقت استفاده می کنند.

خرید چادر مسافرتی

قیمت چادر مسافرتی حرفه ای

چادر های مسافرتی حرفه ای با برند های ایرانی و خارجی در بازار موجود هستند. قیمت چادر های مسافرتی با توجه به برند تولیدی متفاوت است. به عنوان مثال برای نصب چادر های اتوماتیک زمان بسیار کوتاهی لازم است و همین ویژگی موجب افزاییش قیمت این چادر ها نسبت به چادرهای مسافرتی دیگر می شود.

چادر مسافرتی حرفه ای

خرید چادر مسافرتی

افرادی که به طبیعت گردی و کمپینگ علاقه دارند، از چادر های حرفه ای و بزرگ مسافرتی استفاده می کنند. چادر های حرفه ای دارای ویژگی ها و خصوصیاتی مانند نسوز بودن، ضد آب بودن و  … می باشند. انواع چادر های امدادی مانند چادر هلال احمر و چادر های اسکلتی و گروهی در رده چادر های حرفه ای محسوب می شوند. برای خرید چادر مسافرتی با بخش فروش در تماس باشید.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام