0912 063 4885

قیمت چادر نظامی

چادر عشایری

قیمت چادر نظامی

قیمت چادر نظامی تک نفره و انفرادی با چادرهای گروهی امدادی متفاوت است. چادر نظامی برزنتی یک چادر اسکلتی است که در شرایط دشوار و اسکان های طولانی مدت کاربرد دارد. با توجه به نام آن در اسکان های نظامیان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. البته این چادر تنها کاربرد نظامی ندارد و برای طبیعتگردی، کوهنورودی و کمپینگ نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین برای سفر و اسکان گروهی می توان از چادر گروهی استفاده کرد. این چادر مسافرتی مقاوم دارای ویژگی های مختلفی است که در ادامه به آن می پردازیم.

چادر نظامی

ویژگی چادر نظامی مسافرتی

چادر نظامی مسافرتی از پارچه برزنت نظامی تهیه می شود. این پارچه به عنوان یک پارچه ضد آب و مقاوم شناخته شده است. بنابراین از این چادر گروهی می توان در مکان های مرطوب استفاده کرد. این پارچه ضخیم در اثر عوامل جوی و محیطی دچار آسیب و تغییر رنگ نمی شود. همانطور که می دانید برزنت از کرباس یا پلی استر تهیه می شود. همین الیاف بادوام طبیعی و مصنوعی موجب ضد آب شدن این پارچه شده اند. چادر نظامی سبک و قابل حمل است و به راحتی نصب می شود. نصب آن توسط میخ و طناب انجام می شود. این چادرها دارای یک اسکلت برای برپایی چادر هستند.

چادرهای نظامی اسکلت دار مانند چادر عشایری مقاوم و با دوام هستند. این چادرهای مسافرتی در شرایط دشوار و حوادثی مانند سیل و زلزله کاربرد بسیار زیادی دارند. دلیل این امر مقاومت بالای آنهاست که امکان اسکان طولانی مدت را فراهم می کند.

چادر نظامی اسکلت دار

قیمت چادر برزنتی بزرگ نظامی

چادرهای مسافرتی نظامی بزرگ با توجه به ظرفیتشان قیمت گذاری می شوند. این چادرها به صورت تک نفره و انفرادی نیز تولید می شوند که در این صورت دارای قیمت کمتری هستند. قیمت چادر نظامی برزنتی و عشایری با توجه به نوع پارچه، ابعاد و کیفیت دوخت چادر تعیین می شود. بنابراین در هنگام خرید باید به استاندارد بودن چادر و جنس آن توجه کنید.

4.7/5 - (10 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام