0912 063 4885

قیمت چادر کانتینری ماشین سنگین

قیمت چادر کانتینری ماشین سنگین

قیمت چادر کانتینری ماشین سنگین

قیمت چادر کانتینری ماشین سنگین را می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان بخش فروش مطلع شوید. چادر کانتینری در واقع از برزنت کانتینری تهیه می‌شود. این پوشش‌ها را می‌توان برای روکش کالا و تجهیزات یا انواع خوردوهای سنگین مورد استفاده قرار داد. معمولا برای پوشش یک کالا باید از یک پارچه ضد آب استفاده کرد. این پارچه باید بتواند از عبور آب و رطوبت به داخل جلوگیری کند. ماشین های سنگین اغلب در جاده ها در حرکت هستند. به همین دلیل در معرض شرایط جوی مختلفی هستند. مثلا ممکن است گاهی در معر آفتاب سوزان یا گاهی در معرض برف و باران باشند. اما پوشش این خوردو ها باید علاوه بر مقاومت در برابر این شرایط، سبک نیز باشد. بنابراین بهترین گزینه برای این کار استفاده از پارچه ترانزیتی است.

قیمت چادر کانتینری ماشین سنگین

قیمت چادر کانتینری

این چادر با توجه به ابعاد تعیین قیمت می‌شود. کیفیت، برند تولید کننده و … نیز می‌توانند در این مورد تاثیرگذار باشند. ماشین سنگین، کانیتنری و … باید به وسیله‌ی یک پوشش مقاوم محافظت شوند. بهترین پوشش برای این کار استفاده از چادر های ساخته شده از الیاف مصنوعی است. معمولا این محصولات دارای ظاهری براق هستند. به همین علت از نظر ظاهری زیبا هستند. شاید بتوان گفت یکی از ضد آب ترین پارچه ها، همین نوع کانیتنری است. برزنت ترانزیتی را می‌توانید با قیمت مناسب از یک تولیدی خریداری کنید. تولیدی معمولا فروش خود را به صورت متری، عمده و … ارائه می‌دهد. یک پوشش مانند چادر را می‌توانید برای کاربردهای دیگر نیز به کار ببرید. خرید برزنت کانتینری معمولا آنلاین نیز انجام می‌شود.

چادر ماشین سنگین

ماشین سنگین شامل تریلی، خاور و انواع خوردوهایی که در حمل و نقل جاده ای مورد استفاده قرار می‌گیرند، می‌باشد. این چادر همانطور که گفته شد دارای قیمت های متنوعی است. زیرا برند تولید کننده این پارچه با دیگر برندها تفاوت دارد. شما می‌توانید برزنت برای دوخت این پارچه را از طریق سایت خریداری کنید. برزنت ترانزیتی و کانتینری را از طریق پیج نیز می‌توانید خرید کنید. قیمت چادر کانتینری ماشین سنگین با توجه به قیمت روز مشخص می‌شود.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام