0912 063 4885

قیمت چتر روف گاردن

قیمت چتر روف گاردن

قیمت چتر روف گاردن

قیمت چتر روف گاردن در بازار با توجه به نوع چتر متفاوت است. همانطور که می دانید برای استعلام قیمت چتر روف گاردن در بازار باید به قیمت های روز دسترسی داشته باشیم. چتر برای پشت بام سبز یکی از روش‌های استفاده از محیط پشت بام برای استراحت است. درواقع فضای پشت بام را با استفاده از چتر روف گاردن مبلمان می‌کنیم. در زیر چتر می توان از میز و صندلی و انواع وسایل دیگر استفاده کرد. چتر محوطه باز در برابر شرایط جوی مختلف در فصول سرد و گرم سال مقاوم است. به همین دلیل می توان با اطمینان کامل از آن در پشت بام استفاده کرد. قیمت چتر روف گاردن نیز با توجه به قیمت روز تعیین می‌شود.

قیمت چتر روف گاردن

انتخاب چتر برای پشت بام

در شهرهای بزرگ به دلیل دوری از طبیعت و کمبود فضای باز، از پشت بام به عنوان یک محیط برای استراحت استفاده می شود. البته در تراس های بزرگ نیز می توان از چتر سایبان استفاده کرد. انواع سایبان چتری مانند چتر پایه بغل و پایه وسط در این مکان ها به کار می رود. حتی می توان از چترهای سبک تر مانند چتر آفتابگیر یا چتر توریسم استفاده کرد. در هر صورت پایه چتر باید مقاومت کافی در برابر وزن باد و شرایط جوی مختلف را داشته باشد. چتر پایه بغل معمولا بزرگ تر است و پایه های مقاوم تری نسبت به اسیر چتر ها دارد. با توجه به اینکه پایه آن در یک سمت قرار داده شده است، فضای بیشتری برای استفاده دارد. قیمت چتر روف گاردن نیز با توجه به نوع چتر انتخاب می‌شود.

اترس چادر یک مجموعه تولیدی بازرگانی است که بسیاری از محصولاتش را نیز خود تولید می کند. به عنوان مثال انواع چتر سایبان و چتر روف گاردن ساخت خود مجموعه به مقاومت بالا به مشتریان ارائه می شوند.

قیمت چتر روف گاردن

استعلام قیمت چتر ویلایی

چتر ویلایی همان چتر روف گاردن است. در واقع این چترها با نام های مختلف شناخته می شوند. قیمت چتر روف گاردن نیز با توجه به قیمت نهایی چتر و سایبان در بازار تعیین می شود. یکی از دلایل تاثیر گذار روی قیمت چتر، نوسانات قیمت سایبان چتری است.

5/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام